krv

Miroslava258

už som trochu kludnejsia, len sa stale obavam a v mysli mam len to najhorsie ://

urcite nemam menzes teraz :(

nyky20

No hlavne sa neplač. A jasne chápem že na analizovanie si nemala myšlienky. Počkaj či sa ti to bude opakovat. Ale neboj poznám pár ludí ktorím sa to stalo a nič to neznamenalo. A ked si písala že si nebola dlhšie na wc tak to skor vypadá na tú cievku. Lebo tú vodu ti intenzívnejšie sfarbí čerstvá krv.

Ale keby sa ti to opakovalo alebo dokonca zhoršovalo tak nečakaj a vyhladat lekára.

Ešte si na 100% presvedčená že menzes nemáš?? Lebo ak by si mala nejaké stresy alebo tak to to možeš dostat aj skor.

Miroslava258

neviem to veľmi určiť, akej bola farby, pretože voda bola úplne celá červená.... ale nebola až nejak veľmi tmavá.. aspoň myslím..dost som sa vtedy vyplašila, ked som to zbadala a velmi som neanalizovala akej je to fabry :((

nyky20

záleží aj od toho akej farby je. Ak je tá krv taká žiarivá ( neviem ako to napísať) tak to bude z prasknutej cievky a to nie je nič vážne. Ak je tmavá tak pochádza z vnutra tela.

lioness_01

a keď si sa utrela , tak si nezistila? veď si si hádam neutierala tým istým kúskom papiera aj šušku aj konečník...

lioness_01

Mirka... akože "Asi áno" ? to nevieš z ktorého otvoru ti ide krv ? ak si sa vymočila, tak môže byť aj krvavý moč ak máš nejaký zápal...