Mám výtok ktorému nerozumiem

Príspevok v téme: Mám výtok ktorému nerozumiem
Marcela923

Pred týždňom som mala krvavý výtok ..vraj to nebolo nič vážne..po týždni práve dneska ma strašne boleli vaječníky a bolelo to tak ako keby mi mala tiecť krv keď mám krámy..presne aj taký istý pocit som mala..tak som si myslela že to budú krámy..cítila som ako keby mi vaječníky horeli a našla som si na nohavičkach hneďastý výtok..krámy mám ešte,len dostať a kedže krámy mám nepravidelné tak neviem čo to má všetko znamenať pohlavný styk som nemala..bojím sa či to nie je niečo vážne..prosím poraďte mi niekto kto s tým má skúsenosti,alebo kto vie čo to môže byť...ďakujem vám veľmi pekne ..

maruska123

co mas robit?mas ist ku gynekologovi a to cim skor

boze zeny, vy ste normalne? sedite doma na zadku a cakate, ze to prejde samo a bez nasledkov? nebudte smiesne

kamila123

ahoj mam vytoky take skoro krvave ale neni to krv mala som pred pol rokom mensiu operaciu krcku ci to nie je s toho ale mam bolesti z tej strany mozno to je vajecnik tak sama neviem prosim poradte mi niekto co mam robit diki

cinni

no ja ich mam praveze pravidelne..aj ovulaciu mavam pravidelnu, preto sa mi to nepaci..spinenie vraj ma nieco s hormonami,.ale niesom lekar,tak neviem..budem musiet ist za lekarom

Marcela923

Cinni-No tak toto je náhoda..ale mne sa to špinenie stalo prvý krát a vtedy som sa po prvý krat zľakla..a najmä preto že mám krámy nepravidelne..

cinni

ja mam asi podobny problem ako ty, som aj zalozila temu,len mi nikto nenapisal co by to mohlo byt :( tiez som mala v strede cyklu krvavy vytok a tyzden na to bolesti vajecnika, presne take ako mavam pocas ovulacie, ale je je to divne, lebo mam teraz 20 den cyklu..nemam co mat ovulaciu :/

Marcela923

Ja som si test robila pred dvoma mesiacmi a bol negatívny...mám v pláne si urobiť ešte jeden..ale,včera ten výtok ten mal znamenať krámy a ja som ich aj včera dostala...po dopísaný tochto príspevku...takže moje obavy trošku sklesli...chystám sa ísť aj ku gynekológovi pretože mávam kŕče mávam dva týždne pred krámami a mavala som také krče aj keď som ešte pohlavne nežila..mám nepravidelnú menštrucáiu tak by som chcela aj nejakú antikoncepciu na upravenie..

macka26

presne tak. s najvacsou pravdepodobnostou je to ovulacia, bolesti vajecnikov byvaju niekedy vacsie ako pri menstruacii, a je castokrat sprevadzana spinenim, krvacanim

jajkafr

Marcela
ak si v strede cyklu môže to byť aj ovulácia... ale pre istotu navštív gynekológa a nedaj sa odbiť že to nič nieje... držím palčeky