problematicka pleť - može byt mastna aj sucha zaroven??

Vera89

Dievcata,ja som vyskusala z vichy Normaderm triactiv a chronoaktivny krem na probl.plet a konc.krem proti vyrazkam.Z hydratacneho kremu na prob.plet som mala vzorky.Z biodermy sensibio, sebium a vzorky z atoderm ale to mi zase moc premastilo plet.Takze strasne kopec vyhodenych penazi,uzivala som to 2 mesiace,ci sa ucinok nedostavi neskor,ale nic.Teraz skusam vzorky z annemarie borlind dermakozmetiky dado sens pur derm a probalance,celkom sa mi to pozdava.Uzivam to tyzden,vysli mi na povrch vyrazky po 2 dnoch,lebo vraj sa plet najprv cisti od necistot a teraz mi zacali miznut a mam konecne normalne 'premastenu' plet,ani suchu ani mastnu,co ocenujem.Asi si vyskusam kupit nejaky kremik,uvidim ake budu ucinky a potom si kupim celu radu.

joji7894

presne toto isté mam aj ja... mám dve vrstvy v jednom, uplne to chapem :-)
je to krém hydratačný na zmiešanu a normalnu pleť..je celkom fajn :-)
ak sa možem opýtať aké iné prípravky ste skúšali, kt. vám nevyhovovali?

beauty1

hej mám suchú a mastú zároveň, ale nie tak, že napr. T zóna je mastná a líca suché..neviem to opísať, ale je to akokeby mám "2 vrstvy", jedna suchá a na nej mastná :-)) ...ja až také problémy s vyrážkami nemám, iba s čiernymi bodkami, na ne používam Garnier PureActive, výsledky však nevidím; zároveň to má pôsobiť aj na mastnotu pelti, a na suchú používam Nivea soft obyčajný hydratačný krém...vy používate aký krém? na zmiešanú pleť, či tiež len obyč. hydratačný?...

joji7894

pre beuaty:
ty máš vlastne suchu aj mastnu pleť zaroven??? ako aj ja... ja mam dokonca ešte aj upchate pory, zapalene vyrazky s hnisom, niekedy mi vyjde kráter ako svet na čele....a ked vyjdem zo srpchy som cela červena, čiže mam problematicku aj citlivu pleť zaroven...

skús tú diodermu aj ty, v lekarnach maju vzorky, myslim si, že vyskusať vzorky zo začiatku je najlepšie riešenie...

...tak ja momentalne používam (vlastne používala som) Loréal Pure Zone Perfect Clear Zmatňující pleťová voda, je to humus, hnus nepomaha mi to, lepím sa z nej + mam Garnier Essentials s vytažkami z lopuchu je to ochranný hydratačný krém , ten je celkom fajn...

pre Vera:
ahoj, takže bioderma nič moc? a akú radu z nej si konkretne pouzivala??? a možem sa spýtať akú kozmetiku používaš momentalne?

Vera89

baby ja mam taky isty problem ako vy.vyskusala som z lekarne najrpv vichy, ale nic mo, ucinok sa nedostavil. potom aj od biodermy, ale tiez nic moc sa nekonalo, skor by som povedalo ze sa to ani nekazilo ani nezlepsovalo.takze skoda penazi.teraz skusam najprv vzorky od inej nemeckej kozmetiky z lekarne,ich radu dermakozmetiky tak dam vediet ci sa efekt dostavil...

beauty1

nie, make up nepoužívam, nemôžem, pretože mi zvýrazňuje šupinky, a to som ich už skúsila veľa... tak ak skúsiš, daj vedieť, ..dúfam, že pomôže...a teraz používaš akú kozmetiku?

beauty1

ahoj, Ja keď si spravím peeling a dám si krém, tak vtedy mám pleť jemnú, a môžem si naniesť aj tónovací krém; make up neprichádza do úvahy...až také špeciálne prípravky nepoužívam, už bez nich je moja izba chemická továreň, ..kupujem si bežne dostupné prípravky v drogériach, používam krém na hydratáciu pleti (aj keď je navonok mastná), a peeling raz za týždeň, kvôli šupinkám, ibaže efekt vydrží iba deň...a každý deň si peeling robiť nemôžem, lebo ten mi pleť strašne vysušuje, a keď si dám zasa krém na hydratáciu tak sa lesknem ako neviem čo, ..k tomu ma trápia ešte aj čierne bodky na nose a lícach....takže ja mám na pokožke zastúpený každý typ pleti...

joji7894

Vidím, že nie som sama...

aké pripravky pouzívaš beauty??
ja mám okrem toho aj zapalene vyražky a upchate pory...

beauty1

mám taký istý problém ako ty :-(....Plet mám mastnú, ale zároveň sa mi "šupinkuje"...a keď si dám čo i len krycí krém, problém sa zvýrazní...