ako funguje ludské telo

Príspevok v téme: ako funguje ludské telo
martinmlm .

mal som bežné civilizačné choroby a kedže ma nebavilo hodiny sediet v čakárni, a doktori mi s nimi aj tak nepomohli, /čest výnimkam, napr. urazová chirurgia je super a využívam ich služby pravidelne/ začal som intenzívnejšie čítat knihy. Napriek tomu, že každá má iného autora, informácie v nich do seba krásne zapadajú ako skládačka. vdaka tomu som 2 roky nebol u lekára ako pacient. NEVIEM VšETKO, nie som liečitel, ale ludia, ktorí boli ochotní si ma vypočut nelutovali toho.

martinmlm

10rokov som nemohol mliečne vyrobky, a každy další rok postupne banany, kapusta,jablká, dalej probl. s obličkami, kríže v prdeli, chrbtica platničky, nespavost, bolesti hlavy, zuby deravé, osteoporoza/riedke kosti/, zapal spojiviek, broncho neviem čo s prieduškami, jaj alergia na pele.

muc

jaaaj! tak ty si necital medicinske publikacie, ale alternativne sposoby, rozvoj osobnosti.
to je velmi chvalihodne,len tak dalej! na skodu ti to nebude urcite. ale ak dostanes nedajboze nahlu prihodu neurazoveho povodu, alternativa ta nezachrani, ale rychla intervencia lekarov

elsa5.5

neviem o aké choroby sa jedná,ale až máš také vedomosti ako hovoríš tak klobúk dolu iný študujú aj 10 rokov s praxou,ludových liečitelov je vela,veci treba brat triezvo a nespoliehať sa na hovadiny,žiadna kúzelná palička neexistuje.

tpch

vpliv? Myslis "vplyv"?
No keďže si otvoril tému, ako si objavil skladacku v knihach, tak sem s nou...
Este stale si nenapisal, o akych civilizacnych ochoreniach sa nam chces zdoverit?
Mal si cukrovku a vyliecil si si ju akupresurou?

martinmlm

hovorí vam niečo akupunktúra, akupresúra, meridiány,vnútorná energia, energeticke dráhy, to ako sa telesné orgány navzájom ovplivnujú, a vpliv mysle na telo a opačne?

tpch

V slove "bicykel" je makke "i" na prvom mieste a "y" na druhom..
cinkularom myslis asi "cirkular" (otocna pila, nazov odvodeny od slova cirkulovat-otacat sa)?
No a ktorymi civilizacnymi chorobami teda trpis? Zatial si nam predviedol len sportovu anamnezu...