idem von s nim a s jeho kamosmi.heeeelp

Príspevok v téme: idem von s nim a s jeho kamosmi.heeeelp
zmatenec111

cavte,, dneska nastala moja premiera.... idem von s mojim drahym a s jeho kamosmi...mam totalne ale totalne stresy... mam s podobnymi vecami dost velky problem..tazko si zvykam na novych ludi, pretoze ludom dost neverim a uvolnit sa a byt sama sebou dokazem len pri ludoch ktorych dobre poznam...preto mam obavy, ze im nesadnem, ze to bude cele jeden velky trapas....vyhnut sa tomu vsak nechcem, raz to prist muselo a tak ako si on zvykol na mojich priatelov, je teraz rada na mne... prosim vas o nejake rady, aby som to uplne nopokaslala.....dakujem

sisi123

och prave prezivam to iste heh :D..ale mna to caka "az" buduci tyzden...ale tiez mam z toho stresy..myslim si, ze viem celkom s ludmi vychadzat ale aj tak sa bojim a este k tomu budu tam aj nejake kamosky jeho a raz sme nejaku stretli a tak divne na mna pozerala tak neviem, ale mam zmiesane pocity z toho..ale ako pises raz to prist muselo..a ked sa im nebudem pozdavat tak co uz narobim..

jajka001_

nejak to uz dopadne, nestresuj sa, cim viac sa budes bat, tym budes vystresovanejsia, neschopnejsia spravne reagovat