Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Piercing (hlavne v pupku)

Príspevok v téme: Piercing (hlavne v pupku)
baabika

Sewaste.. newiete niektoo: ze mam piercing v pupku uz 2 tyzne.. aa ta vrxna gulicka sa mi lepi do ranky, tedaaa noo ta chraticka, ked to tak mozem nazvat sa mi prilepi o tu gulku.. newiete, mozem si to dat cim skor vymenit za banan s dlhsiou tyckou?? bo piercerka mi povedala, ze si ho mozem vybrat az ked sa uplne zahoji.. ale takto sa mi akurat tak spravi jazva a nezahoji sa mi to nikdy, pretoze pri kazdom cisteni si ja tu chrasticku musim oddelit od tej gulicky.. pls pomoooc!! dikess

Nikol@

Ahojte :) ja mám piercing v brušku už asi 3 mesiace . Prepich veľmi nebolí troška štípe . No keď som sa postavila začalo mi to krvácať .. vraj mám zlú zrážanlivosť krvi, no neviem o tom .. :D Zaplatila som 13 eur za prepich a 10 eur za náušnicu . Som veľmi spokojná mám z neho každý deň radosť bez neho to už neni ono :)

dianka999

ahojtee holky...no ja mam piercing už takmer rok..davala som si ho v januari, robila mi to kamarátka pretože tie ceny v štúdiach su proste strašné a som velmi spokojná. ona s tým už má skúsenosti, robila to už veľa krát. vobec sa mi to nezapálilo, mala som to uplne zahojene za dva tyždne a asi po tyždni som si už vymenila pierc za iný...pritom kamarátka ktorá bola v štúdiu to mala celé zapálene a tak jej to hnisalo a neviem čo že si to musela vybrať..ale to závisí od organizmu takže to je asi jedno. PS: nebolelo to ;) tiež som sa trošku bála ale len to tak \"bodlo\" ale ja som sa smiala...pohodka :) nemáte sa čoho báť...jedine by som vam odporučila aby ste si na to taký prvý týžden nedávali vodu (pri sprche) ale kúpte si tie velke vodiodolne leukoplasty a radšej si pupok prelepte aby sa to nezapálilo a hlavne si to každý deň poriadne čistite! :)

kajush2345

uz som mala v nose.a aj tam mi ostala hneda bodka :( ale nato ani nemyslim... len ten pupok. na inu cast tela ? to radsej niee.. pupok alebo nic :D

Kajush12345

aj ja som uz myslela na plastickeho chirurga. ale ja by som chcela mat este piercing aj na treti krat.alebo mozem o nom uz len snivat ? :( dakujem inac za rady :)

sumsumienka

Kajush, uz si si ho ani druhykrat nemala davat. Tvoje telo ho jednoznacne neprijalo a tak, ako povedala tpch, s jazvou navstiv plastickeho chirurga alebo sa s nou zmier.

Kajush123456

Cavte :) pred dvoma rokmi som si dala prepichnut pupok. postupne sa mi to vytrhavalo von. nakoniec sa mi to uplne vytrhlo. ostala mi tam jazva. na druhy krat mi to uz robil chirurg ale nevydrzalo mi to dlho.zase sa mi to trhalo. nakoniec ostala vacsia jazva bez piercingu :( co by so ms tym mala robit ? pouzivala som na to rozne kremy na jazvy. nepomohlo nic :(

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Piercing (hlavne v pupku) - Fórum - ZDRAVIE.sk