Piercing (hlavne v pupku)

Príspevok v téme: Piercing (hlavne v pupku)
baabika

Sewaste.. newiete niektoo: ze mam piercing v pupku uz 2 tyzne.. aa ta vrxna gulicka sa mi lepi do ranky, tedaaa noo ta chraticka, ked to tak mozem nazvat sa mi prilepi o tu gulku.. newiete, mozem si to dat cim skor vymenit za banan s dlhsiou tyckou?? bo piercerka mi povedala, ze si ho mozem vybrat az ked sa uplne zahoji.. ale takto sa mi akurat tak spravi jazva a nezahoji sa mi to nikdy, pretoze pri kazdom cisteni si ja tu chrasticku musim oddelit od tej gulicky.. pls pomoooc!! dikess

sibeti

pajuš, piercing si nemohla mat zahojeny za tyzden,ked v pupku sa hoji pol roka az rok :D :D a na plavaren a kupko sa nema ist min. MESIAC!

pajuš

vy ste isto jebnuté niektoré...také kktiny tu píšete až to bolí! ..PIERCING DO PUPKA: - dala som si to robiť v piercingoom štúdio vyšlo ma to (prepichnutie: 13 eur, naušnca: 16 eur)
- vôbec to nebolí! iba to troška pocítite nič viac!!!
-hojilo sa mito super(čistila som si to 2krát denne antibakteriálnym mydlom a na večer som si to strekla sprejom antibakteriálnym)=kupite v lekárni!
- dala som si to robiť V LETE!!, mala som to zahojené tak za týždeň
-môže sa kúpať na kúpaliskách, ísť na slnko, chodiť do solárka hned po týždni..atď...tak nepičujte kokotiny že sa nemôže
-vôbec ako niektoré ,,múdre hlavy,, tvrdíte že neotehotinieš :D:D:D:D je to najväčši ablbosť akú som kedy počula
! tak SMELO DO TOHO JE TO FAKT MOC MOC MOC SUPROVE! SOM SPOKOJNA VELMI!som rada že som si to dala spraviť.

whee_ee

Dovtedy sa ti to nezahojí, a je to hlúposť dať si to v lete... Bude sa ti to zle hojiť, preto sa odporúča piercing do bruška robiť na jeseň...

EJMY

ja si idem dat teraz na zaciatku júna,a chcela by som sa informovat aka je suma za prepich+piersing do pupku? na konci júna sa chystám na dovolenku a chcela by som približne vediet či by sa to dovtedy mohlo zahojit aby som sním mohla byť na slniečku dakujem:))

Suphotam12

Ahojte,ja mam tiez pirsing v pupku a pre nadejne adeptky pre toto okreaslenie :) odporucam najst na to doktora, ten vam to umrtvi a jedine co vas "boli" je ta inekcia. Mozem to prirovnat k bolesti z inekcie pri nejakom ockovani alebo odbere krvi...ani to nepocitite...a samotne prepichnutie uz vobec nie...Hojenie je u kazdej inak, mne sa to napr hojilo tak jeden - jeden a pol mesiaca...

slzička

ahojte kočky :) ja si chcem dať tiež piercing ale neskutočne sa bojiim :( neviem ale niektore tu pišete že vas to vôbec neboli ale niektore zase že prišerne a ja si ymslim že mňa to bude velmi bolieť no a mam 14 rokov mam si ho dať alebo nie? prosim poradte mi prosiim vás, viete ako ja som pozerala videa na jednej stranke a bojim sa pretože niektory ludia sa tvarili akokeby nič ale niektory tak že im až slziky višli a ja sa bojiim ale sama si to neprepichnem určite lebo ja niesom taka odvažna aby som si to sama prepichla proism vas o pomoc dakujem :)

udatnekura

ked si ta teeanedger v zivote na okrasu jedne piercing a drobne tetovanie napr na brusko nijak mu to extra neublizi :) nepoviem keby som si naje...bkala na cely ksicht piercingov ako tuto moja spoluobcianka z mesta ma kriklave vlasy pink color :-) a keby ste sa pred nou zastavili a chceli psocitat tu ocel co nosi na tvari pocitaly bt ste dlho :D na uchu vsade na nose niekolko na brade v lici na oboci vsade nos usta jazyk usi pupok osm jej nestudovala a tam odle uz vobec nie :D tak v tomto pripade by som sa obavala o svoje zdravie ale jeden piercing jendo malicke tetovanie na okrasu si myslim ze neublizi :-) je to to iste ako pit fajcit :D bit alkoholik :D po cely zivot alebo fajciar :P
co chvalabohu nieosm ani jedno :D

dudlifuk

niekto tu spominal 42 eur? preboha ziveho :D v meste ktorom byvam neprezradim to robi mlady nie odbornik ani profesional ale taky normalny chlap vzdelany vistudovany a robi to za 15 eur prepichnutie aj s nausnicou more :D 32 eur :D slak ho trafil to mam pearcing aj v jazyku za to :D

lililodlo

Rew

co trepes ani v najprofesionalnejsom studiu, NEMAS ZARUCENE ze sa ti tam infekcia nedostane :-)

Ja si planujem dat do pupku lebo sa mi to vzdy pacilo a paci ked kukam tie sexi telicka ploche bruska v lete ako to tam ziari :D neodolam...len neivme kedy si dam asi niekedy v septembri alebo v marci apríly kedy odporucate? lebo kamaratke ten chlapic to jej to robyl powedal ze sa to hoji pol roka co je pravda..cca hej :) a teras ak si dam cim najneskor tak v lete to nemozem velmi ukazovat na slnku aby sa mi to nejak neposkodilo teda nezacalo hnisat a pod :Pa bolí to? :D alebo u kazdeho inak ale tak skusenosti napiste :D