Piercing (hlavne v pupku)

Príspevok v téme: Piercing (hlavne v pupku)
baabika

Sewaste.. newiete niektoo: ze mam piercing v pupku uz 2 tyzne.. aa ta vrxna gulicka sa mi lepi do ranky, tedaaa noo ta chraticka, ked to tak mozem nazvat sa mi prilepi o tu gulku.. newiete, mozem si to dat cim skor vymenit za banan s dlhsiou tyckou?? bo piercerka mi povedala, ze si ho mozem vybrat az ked sa uplne zahoji.. ale takto sa mi akurat tak spravi jazva a nezahoji sa mi to nikdy, pretoze pri kazdom cisteni si ja tu chrasticku musim oddelit od tej gulicky.. pls pomoooc!! dikess

Kikus3410

AOJKY TAK JA MAM PERCING ROBILA SOM SI HO SAMA...A VUBEC TO NEBOLELOO..NEVIETE AKO DLHO SA ,MI TO BUDE HOJIT??...DAKUJEMM

mrs.x

ono sa to dá aj keby si si to urobila sama doma (poznám vela takých prípadov) ale väčšina na to doplatila napr krivím prepichnutím alebo infekciou, nezahojením... radím ti chirurga alebo odborníka...ja som si piercing zaplatila z peňazí čo som dostala na vianoce a dala som si ho v podstate až k vysvečku..treba trošku šetriť na handričkách a blbostičkách a uvidíš, že budeš spokojná

rew

:D:D> no veru :D:D .. preco prave k chirurgovi.. a preco sa bojis..? ja by som sa viac bala robit si to sama.. no mozno som pose*a.. ale aj tak radim zbalit piercing do vacku a zajst do profesionalneho studia.. das za to par ecok ale budes mat zarucene ze ti to prepichnu na spravnom mieste a ze sa ti tam uz pri prepichu nezanesie nejaka infekcia. Poradia ti ako sa o to starat a mas kam ist sa poradit ak bude nejaky problem... neblbni a najdi si na googli kde to robia v tvojom meste :) ..
btw.. tusim ze to bolo na tomto fore kde nejaka baba pisala ze ked si to isla dat spravit, chlapik jej sahol na pupok a povedal ze na to nema vhodny tvar, dost koze alebo nieco podobne.. doma s kamoskou by si asi na take nieco neprisla.. a riskovala.. ja neviem, len tipujem.. brutal bolest pri prepichu a nulovu sancu uspesneho zahojenia..? vycestovanie sperku a zbytocnu jazvu..?

:D:D

aooj pls cem si prepichnuuut pupook ,, sama ,, newiem ako poradte pls pls ,, piercing mám už kupenýý ,, nebojím sa toho skorej sa bojím si to dat k chirurgovi ,,, mooooooc prosim o pomoc ,,, napíšte na pokec ,,, nubira987

klaudi245

ahoojtee ... ja by som scela si dať piercing do pupku ... lenžé odborníci majú strašne drahé to prepichnutie ... ešte drahšie ako banán... to sa mi neoplatí ... taak ako si to mám prepichnúť sama abo kamoška??? pls poradťe mi niektoo ... ale na pokec klaudi245 ... čo najrýchlejšie .. ďakujeeem xP

tejuska

Prosím vás holky dávala si niektorá z vás prepichovať pupok na chirurgii? potrebovala by som vediet cenu =)dakujem =)

Maťka.D

ahojte mam piercing v pupku 2 mesiace a chcem ist na plavareň myslite že už možem....bojim sa aby sa mi to nejako nezapalilo..poradte

tinuska27

cawte kocky... ja mam tiež piersing v brusku dala som si ho urobit v studiu Kosice Tatoo.ako musim povedat že ten strach co som mala.. dovidenia.. heh .. ale pristup ..pracovnikou .. tak klobuk dole.. chlapec ktory mi to robil ma oboznamil zo vsetkymi vyhodami aj nevyhodami .. ale napriek varovaniam že sa nemam kupat v bazenoch a tak .. som hned na druhy den .. isla na kupko .. podotykam na tobogany do madarska.. :D na brusku nemam ani jednu chrastu .. ani hnis proste nic.. je to asi aj o tom ako telo prijme nove teleso v tele.. a o tom ako casto si to cistite.. ja si to cistim stale.. ked možem .. ale minimalne 3x denne.. s liehom .. takže .. možem povedat že .. som rada že nemam taky problem ako tu niektore kocky pisali že im to hmisa a tak ...
A ODPORUSAM DAT SI TITANOVU NAUSNICU .. LEBO TU TELO PRIMA NAJLEPSIE..
TAK DRžIM PALCE BABAM KTORE SA ODHODLAVAJU NA PIERCING.. A BABY CISTIT CISTIT A CISTIT .. A ZIADNE MASTICKY.. PROSIM VAS.. :DDDDD