serotonin

seko8

rng je predajca , mal obchody aj na slovensku , Ivana poznam , uz dlhsiu dobu sledujem jeho liecbu od ortudi a aj jeho blog , zial sam zistil , ze tadial cesta nevedie a musel vyhladat opat psychiatra v sprievode manzelky , aj na youtube ma zavesene videa na ktorych ukazuje zasklby jeho nervou a sam seba , aj mne je luto , ze mu nevyslo v co veril , to potom by sa vsetci tak vyliecili keby to bola pravda...

delphia

no Ivana nepoznam, takze neviem o jeho zivotnom osude nic (ty ho poznas, ze tu o nom vypisujes taketo dovernosti???), ale RNG nie je ziadny predajca. sekol si sa v tom poriadne.

seko8

moc by som sa nespoliehal aj ten Ivan , ktory tu spolu s rng odsudzovali Ad a ma svoje forum o derealizacii skocil po troch rokoch opat na psychiatrii, lebo mu tie doplnky nepomohli a dohlali ho do fakt zleho stavu , treba sa licit a zmierit sa s chorobou , je to biznis s produktami a preto predajcovia budu stale tvrdit o skodlivosti Ad , aby predavali ....

no zial aj svetove celebtity uzivaju len Ad a liecia sa na klinikach , keby to malo ten ucinok , uz by neexistovali liecebne ani psychiatri , je to nezmysel , nedaj sa nalakat , budes sklamany , aj Rng je tiez len predajca ....zial

5qo

k tomu htp sa tu zabudlo este napisat ze sa nemoze kombinovat s liekmi ,lebo pracuju na odlisnych principoch nechce sa mi googlit teraz ale myslim ze lieky mao inhibitory blokuju sertonin aby neodchadzal a htp ho doplna ,cize pri kombinacii dojde k predavkovaniu,treba najprv prestat brat lieky a po tyzdni najskor zacat brat doplnky

5qo

martin daj si vyhladavat prispevky od: rng+chelacia. na to je aj forum na internete od uzivatela ivan zvane derealizacia -najdes googlom, ale v podstate su na to alfa lipoicka kyselina selen, jedna z kvalitnejsich veci tekute zeolity, cerstvy koriander (metro,carefour,udajne aj lidl)niekdo tu na fore vravel kdo mal stym problemy ze mu zle prislo aj pri mede tak asi pomaha. ale v principe sa to da zistit tak ze si das vela tychto veci a musi ti prist zle z toho ako sa rozviria tie tazke kovy-s tym mam skusenosti- treba to robit pomaly,mne to trvalo asi pol roka a bola to dost mizerne obdobie vtedy som to musel niekedy prerusit lebo som chodil do skoly a nemohol som sa vobec ucit.

mandolinka

Má niekto osobnú skúsenosť s prípravkom Oregon Grape Root? (z iherbu). Píšu o ňom ako o práčke tela, krvi, pečene. Chcem ho objednať.

Martin-S

Slobodna: vymenovala si velku cast mojho jedalnicka :) okrem mliecnych vyrobkov, tie nemozem. U mna bude mozno problem v tom zlom traveni. mavam casto traviace problemy.

5qo: ako sa da ocistit od tazkych kovov? Ja som cital o destilovanej vode. ale ked som sa na nu v lekarni opytal tak mi zabili vyse eura za liter :O