ludia, mozem byt TEHOTNA??

Príspevok v téme: ludia, mozem byt TEHOTNA??
alexx

caffte, mozem byt tehotna, ked berem HormonalnuAntiKoncepciu?? ale berem ju trosku nepravidelne.. teda ani raz som tabletku nevynechala, ale berem ix tak, ze jeden den napr o 7:00, dalsi napr. o 15:00, dalsi o 11:00, zasa o 18:00 a pod.. myslite ze to az tak vadi?? a ete daco pri sexe "to" xalan do mna pusta, takzeee.. pls, poradte..

susi

ahojte prosim Vas poradtemi.Poslednu normalnu menstruaciu som mala 21.12.06 v januari som vobec nemala.3.2.07 mi prisla z velkymi bolestami aj to na druhy den skoro nic nemala iba taka spinenie ani druhu noc nic co mavam prve dva dni velmi silnu aj v noci.Pribrala som je mi hocikedy tazko od zaludka.Moze mi byt aj nieco ine?

Slnie

No, moc skaces. Tak bud to beries rano alebo na obed alebo vecer. Rozhodni sa. Ale je tam ten limit, tusim 12 hodin. Nemusis brat vzdy PRESNE o napr. deviatej rano, pokojne mozes aj o 11, o 12, ale zase nezatazuj svoj organizmus takymi vykyvmi. To sa da ustriehnut. Ale kedze si nevynechala tabletku a nemas ziadne priznaky tehotenstva, tak sa uplne zbytocne nestresuj. Antikoncepcia je velmi spolahliva. Prosim Ta, nehladaj za kazdym nafukovanim alebo vytokom hned tehotenstvo. Zrejme si mlada, tak chapem, ze je to tazke, ale na antikoncepciu sa da spolahnut. Daj si do mobilu pripomienku na kazdy den a hotovo. Neotehotnies, ale zatazujes svoj organizmus.

Summer

hmm tam mas ze do 12 hodin sa to da napravit takze ...ale radsej to skus pravidelne vies ze vecer alebo tak...vtedy je to najspolahlivejsie

tiny

jasné že to vadí, a ako 99% pravdepodobnosť že otehotnieš možno rýchlejšie ako keby si ju nebrala, vážne ale to by si mala vedieť

Dee

tak sa to nauc brat v aspon tak, ze len doobeda, alebo len vecer. Myslim, ze by tam nemali byt rozdiely vacsie ako 8 hodin