Brazílsky keratín masky, šampony, kondicionery

Príspevok v téme: Brazílsky keratín masky, šampony, kondicionery
Michala11111

Ahojte rozmýšľam nad brazílskym keratínom, rada by som si dala moje kučeravé, krepovité vlasy aj vyrovnať ale čo viem tak to stojí okolo 200euro a to je pre mňa hrozne veľa. Tak by som chcela vyskúšať aspon masku brazil keratín, tá stojí 25 euro aj to je veľa, ale keby som mala mať zdravšie vlasy skúsila by som to. Takže nemáte niekto skúsenosť s použitím takejto masky doma? lebo tieto masky sa používajú aj na domáce použitie, majú vyživiť vlasy...

adoree

Nie kazdy BK obsahuje formaldehyd. Na trhu su uz davno pripravky, kde sa formaldehyd nenachadza. Okrem toho, EU stanovuje urcite povolene mnozstvo, ktore niektore BK splnaju.

Nimo

Brazilsky keratin bol zakazany v Európskej Únií, lebo obsahuje vysoké množstvo formaldehydu, ktorý je VYSOKO rakovinotvorný a spôsobuje pri dlhšom používaní v uzavretom priestore (pre kaderníčky) sťažené dýchanie, krv z nosa a štípanie a zápaly očí a u citlivejších zákazníčiek vypadávanie vlasov...

V Amerike to je povolené, len preto, že zisky sú u nich prednejšie ako zdravie a vytrvalo ingorujú Zdravotnícke organizácie.

Takže navrhujem vyhnúť sa brazílskemu keratínu ako to len ide ;)

Lucia90

Dobrý deň...ja by som sa chcela spýtať či Brazilský keratín a Japonský systém vyrovnávania vlasov je to isté, pretože som objednaná na Japonský systém vyrovnávania a teraz sa celkom bojím ked som čítala aké s tým máte skúsenosti. :(

pusinka1982

Tak chcem sa s vami aj ja podeliť o moju skúsenosť s BK. Robila mi to kaderníčka, kt. na to má certifikát, originál výrobky BK. 3 dni som doslova pretrpela s vlasmi, kt. vyzerali dosť mastné (lepilo sa na nich aj dosť veľa nečistôt z obliečok,...), stále mi padali do tváre, atď. Veď tie, kt. sa o to zaujímate, asi už máte naštudované, čomu sa treba prvé dni po aplikácii BK vyhýbať. Tak ale v očakávaní rovných a kvalitnejších vlasov som to vydržala. Vlasy boli po aplikácii BK celé tri dni pekne rovné, očakávala som, že aj po umytí bude podobný výsledok (originál vlasy mám pomerne rovné,zo spodu viac také široké). No na moje prekvapenie, po umytí som mala vlasy také isté ako predtým. Žiadne uhladenie nebolo viditeľné, akurát boli vlasy na dotyk o trochu jemnejšie, aj to vydržalo asi len 2 týždne. Používala som aj špeciálny šampón a kondicionér. Čo je ale ešte horšie ako tie zbytočne vyhodené peniaze, že teraz mi dosť padajú vlasy a aj oveľa rýchlejšie mastnejú. Vždy som umývala vlasy tak každých 4-5 dní, teraz je to každé 2-3. Veľmi som sa na to tešila, ale poviem vám, radšej si za tie peniaze kúpte kvalitnú vlasovú kozmetiku. Len dúfam, že s tým padaním a mastením to skončí. Na túto kúru sa určite už nikdy viac nedám, ani keby bola zadarmo!

sasa

Baby nedavajte si robit brazilsky keratin v kadernictve TABITA v Lipt. Mikulaší, absolutne mi nechytil, kadernicka mi spalila vlasy a este mi neuznala REKLAMACIU!!!!!!!

brazilkeratin

!!! Narovnanie vlasov BRAZILSKÝM KERATINOM za najlepšie ceny na SLOVENSKU !!!
VIAC INFO www . facebook . com/brazil.keratin

brazilkeratin

!!! Narovnanie vlasov BRAZILSKÝM KERATINOM za najlepšie ceny na SLOVENSKU !!!
VIAC INFO www . facebook . com/brazil.keratin