tuzba po dietati

Príspevok v téme: tuzba po dietati
5sisi5

dobry den, mam 20 rokov a strasne tuzim po dietatku. niekto mozno povie ze je to skoro ale ja si nemozem pomoct. :) priatelovi sa to samozrejme nepozdava. hovori mi ze este na to neni vhodny cas. a ja sa pytam kedy bude. obidvaja pracujeme ale byvame este s rodicmi. nechcem sa ponahlat ale ani nechcem cakat dlho :) som asi cudna lebo kamosky sa skor zamyslaju nad skolou a ja by som uz aj rodinku zalozila

lucatko

a tak samozrejme ze treba sa zabezpecit aj materialne len co ked je ta tuzba nekedy vetsia....my tiez nemame bohvie jake riesenie s byvannim...

Aja02

No tak nebolo by od veci mať aspoň prenajatý byt. Žiť s priateľom a dieťaťom u rodičov nie je bohviečo. Veď ak to bábo budete mať napr. o rok či o dva tak vám nič neujde... I keď chápem tvoju túžbu. Ja keď vidím bábätko v kočíku tak sa nad tým dokážem rozplývať aj pol hodinu. :-D

18hvizd

...urob si este jeden...niekedy to klame..mne raz dokonca povedala lekarka,ze jej otec gynekolog si ho robil(neviem preco,asi zo zartu)..a vysiel mu pozitivny..:-))

lucatko

ahoj velmi dobre ta chapem ja mam 23 rokov a tak isto tužim po babetku podla mna si uplne normalna...niekto to citi v 20 a niekdo v 40.. my sa uz pol roka snazime a stale nic_(((kazdy krat ked dostanem menstuaciu sa rozplacem ale tento krat mi meškaju už 10 dni ale test mi ukazal ze niesom:( tak som si zasa poplakala ale menstruacia stale nikde..