Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

odstranovanie znamienka

brokelle

aj ja si idem odstranit znamienko na tvary a znami mi hovoril ze to vyde do 10 ewry a nieco ako miny jazva tam ostane asi tak som zvedava

macka26

ja som si dala v sukromnom centre a jedno znamienko 50 eur, to ci ostane jazva a aka zalezi od toho aku mas pokozku. niekto ma sklon ku keloidnym jazvam, iny nie...

borovica

Mne odstraňovali asi 6 znamienok a veľmi dobre sa mi hojili nezostali mi žiadne jazvy, ale nesmieš tam dať vodu pokial Ti nevyberie stehy inak by sa to mohlo zapáliť. Teraz sa platí cca 6 eur.

simusa143

fú dobre dakujem..takže budem platiť okolo 5 eur?..a môže sa stať, že by mi ho aj neodstranili? a mozem si byt ista, že mi tam nezostane jazva?..dakujem..:)

borovica

Ja som mala hore na čele pri vlasoch dosť velké odstránil mi to chirurg vtedy za 100 sk nebolelo to a ani mi tam nezostala žiadna jazva, nesmie sa tam ale dostať voda, dostaneš injekciu a nič necítiš.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

odstranovanie znamienka - Fórum - ZDRAVIE.sk