Psychicke zrutenie

Príspevok v téme: Psychicke zrutenie
Psychica

Som s nervami v koncoch, praca, skola, rodina, existencne problemy, sebaucta, nenavist... uz to nezvladam a vcera som sa po treti krat psychicky zrutila, proste to dolahlo, pustila som z ruky veci a rozplakala sa pred vsetkymi. neznesem uz ani v telke ked sa ludia hadaju nebodaj kricia po sebe, som z toho nervozna, v noci sa budim, nezmyselnost uciva v skole, zabomysie vojny v praci (nie som akter, len musim pocuvat), uz sa neviem ukludnit nicim. nemam chvilku casu ale to by nevadilo keby robim aspon nieco dolezite. som jak v cudzom svete, kazdy cosi po mne chce, vsetko ide rychlo, samy konzum, kvantita, tituly, peniaze, odmerani ludia....mam pocit ze nemam co v tomto svete hladat. keby je to na mne tak idem kdesi na dedinu pri hory ovce past, nepotrebujem nadpriemerny plat, len aby som vyzila vklude a mala hlavne pokoj v dusi. ale to je jedno, prosim poradte mi niake lieky z lekarne. k psychologovi nechcem ist, len niaky lieky na ukludnenie, ustalenie, mensiu citlivost.
dakujem (22r.)

lienka00

atomka - ako sorry, ale asi keď tu píšem tak určite nie len preto aby som sa vyspovedala, chcem rady a snažím sa bojovať s mojimi psychickými ťažkosťami...
tak mi tu prosím ťa netrep, že nemáme tu fňukať, take keci fakt nepotrebujem čítať...

toto fórum je na to aby sme si tu pomáhali...

atomka

Psychica...ja viem ze je to choroba,,,mam zdravotnícke vzdelanie...statnicu som robila po tragedii...clovek sa nesmie v prvom rade poddavat..v kazdom je obrovska sila...syn je teraz na operacnom stole a ja to musim zvladnut...myslim psychicky,,,ja som to nemyslela zle,len sa netreba vzdat a treba si verit a kazdy najde ten svoj silny potencial,,,kazdy ho ma :-) tak s usmevom do pekneho dna

zewa

atomka.. Ked ta to roculuje naco sem chodis? Tu budu vzdy ludia pisat, co ich trapi aj ked su to podla teba malickosti. Si velmi silna a to je super. Ale nie kazdy ma pre koho zit, nie kazdy ma dovod, aby prosto MUSEL. Nie kazdy ma zodpovednost za niekoho. A vtedy je to dost ubijajuce. A to nehovorim o ludoch, ktori maju depresie a ine choroby (ano choroby), z ktorych sa neda vyliecit len silou vole. Ale ako tvrdim uz dlho, to nepochopi ten kto nezazil. Nenajdeme ani jedineho cloveka, ktory by nic zle v zivote nezazil. Doba je teraz taka, taka sebecka. A preto to mnoho ludi nezvlada.

atomka

vysoke skoly??? nejake depresie??? a nechce sa mi vypisovat co mate za problemy??? na skolu teraz kašli,,,na depky uz tobôž,,prepana ,mladi ludia, sa vschopte!!!cim to nechavate ovladat svoje vnutro??? mam vam pisat moj zivot??? 4 deti, manzel si nasiel mladu,,ja sama s nimi a vystudovali....jedna tragicka nehoda, druha tragicka nehoda.... rozvod,ktory som tazko niesla, vyzit z jedneho platu, opustit rodny dom...mam pokracovat???? syn ma tumor....mate este nejake problemy???...vazte si zdravie a nefnukajte tu a hlavne nieco robte a nelutujte sa...

Blondula

zewa...ja to nepotrebujem a ani kupovat to nemusim nastastie :D tiez som presla kadecim a nejake lieky som brala,ale odkedy som skoro 2 razy skolabovala,problemy riesim skor uz s usmevom.som uz vo veku ked som so sebou spokojna,vyrovnana a ani partnerske zalezitosti ma nezaskocia :D a k tomu som aj mamina,musim sa zo zivota tesit a nie vyplakavat nad "rozliatym mliekom" :D vdaka panu bohu za to,ako ma zivot poucil :P

Mmle O

..cuvaj, a na jezisa sa vyser, to su dristy....to by ti tak chybalo, aby ta nejaka, nedajboze, akurat ta katolicka, sekta pohltila....nie, priroda lieci....:)..tam najdes Boha..

Mmle O

..co takto zacat pracovat niekdy na dedine so zvieratami, polnohospodarstvo..??..nie si psychicky narusena, skor normalna....a naopak, kazdy, komu tento sposob zivota vyhovuje, je psychopat....pretoze tento sposob zivota je chory..