Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Psychicke zrutenie

Príspevok v téme: Psychicke zrutenie
Psychica

Som s nervami v koncoch, praca, skola, rodina, existencne problemy, sebaucta, nenavist... uz to nezvladam a vcera som sa po treti krat psychicky zrutila, proste to dolahlo, pustila som z ruky veci a rozplakala sa pred vsetkymi. neznesem uz ani v telke ked sa ludia hadaju nebodaj kricia po sebe, som z toho nervozna, v noci sa budim, nezmyselnost uciva v skole, zabomysie vojny v praci (nie som akter, len musim pocuvat), uz sa neviem ukludnit nicim. nemam chvilku casu ale to by nevadilo keby robim aspon nieco dolezite. som jak v cudzom svete, kazdy cosi po mne chce, vsetko ide rychlo, samy konzum, kvantita, tituly, peniaze, odmerani ludia....mam pocit ze nemam co v tomto svete hladat. keby je to na mne tak idem kdesi na dedinu pri hory ovce past, nepotrebujem nadpriemerny plat, len aby som vyzila vklude a mala hlavne pokoj v dusi. ale to je jedno, prosim poradte mi niake lieky z lekarne. k psychologovi nechcem ist, len niaky lieky na ukludnenie, ustalenie, mensiu citlivost.
dakujem (22r.)

lienka00

ďakujem, určite si to stiahnem z netu...

ja mám tieto problémy už dlho - pramení to hlavne z detstva - hádky, nervozita, ktorú spôsobovali starý rodičia, moj oco je tiež už v poriadnom strese - hoci si to neuvedomuje a mamina tak tá ked sme boli menšie bola nekedy v riadnych koncoch (nezvládala to), všetko sa potom odzrkalilo vo mne je to na dlhšie rozprávanie...nebudem to tu rozvádzať...
nejako ma to poznačilo...

Vysoká škola ešte viac pošramotila môjmu psychický stav...pred VS som bola už dosť v strese ale teraz je to ešte horšie

zewa

lienka00 skus si kupit CD Cesta k uvolneniu nahovorena Chudíkom, uvolnis sa pri tom. Je to velmi fayn. A velmi mi to pomaha(lo). Tvoje problemy pramenia len zo skoly, alebo aj z niecoho ineho? Co studujes?

lienka00

Moje myšlienky sú rovnaké ako tvoje Psychica,
najhoršie obdobie som mala teraz v 2 ročníku na VS.
moholi by ste mne, ale aj ostatným ľuďom s rovnakými problémami, ktorí navštevujú túto super webovú stránku pomôcť a poradiť ako sa z toho dostať?...

nechcem užívať lieky, takže píšte tú rady, ktoré Vám pomáhajú zvládnuť takéto negatívne myšlienky:

Neviete náhodou o nejakých knihách na pozitívnejšie myslenie?

Teraz idem do 3 ročníku, takže sa veľmi bojím, že to nezvládnem a položí ma to.
Neviem sa ukľudniť, učenie mi ide dosť oničom, pretože sa na to neviem poriadne sústrediť.
Som v strese.

bella12

Understandin, život v minulosti je veľká strata času! Človek sa k nej utieka, keď ho život v prítomnosti a realite deprimuje a neuspokojuje, lenže utiekanie sa k snom nie je životom, ale len živorením. Sama som takto žila veľa rokov a dnes to ľutujem. Tiež som si hovorila, že som sa narodila v nesprávnej dobe, chcela som žiť v minulosti a jediné plus toho, že žijem v modernej dobe som videla v tom, že keby som žila napr. v 18. storočí, bola by som už dávno mŕtva. Takýmto postojom k životu som premárnila kopec času, ktorý som mohla využiť oveľa lepšie, v prospech iných. Nebola som užitočná ani sebe, ani pre iných. Žila som si vo svojom svete, v pasivite, pričom som mohla toľko toho urobiť... a tým nemyslím veľké veci, ale drobné dobré skutky. Teraz už viem, že žijem v správnej dobe a na správnom mieste, a aj keď život v realite je niekedy tvrdý, je stokrát lepší ako neplodný život vo sne.

Tá veta, ktorú si napísala, že si odjakživa vedela, že nie si stvorená pre lásku, ale pre bolesť je veľký omyl, ktorému veríš. Si stvorená pre lásku, si stvorená z lásky a láska je zmyslom Tvojho života. Nezúfaj, keď Ťa ten priateľ opustil, lepšie teraz ako by si s ním mala byť neskôr nešťastná.

J111

Psychiater by ti povedal, že máš len menšie výkyvy a že tie psychické zrútenia sú oprávnené. Takže, v podstate ti nič nie je, tak sa netráp nad blbosťami.

fixka

nie je to syndrom vyhorenia? z liekov je na stres lexaurin, moze ho predpisat aj obvodny lekar ak mu opises svoje problemy.
ale as isi potrebujes odychnut spat a len tak trebarz kukat telku.nic neriesit.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Psychicke zrutenie - Fórum - ZDRAVIE.sk