Pacia sa mi starsi muzi v mladom veku - vas nazor

Príspevok v téme: Pacia sa mi starsi muzi v mladom veku - vas nazor
katkaznitry

Mam 17 a pol roka. nikdy som nemala chalana. napriek tomu citim, ze moj rovesnik nie je to co hladam. pritahuju ma aj starsi ako som ja, muzi vo veku 26 trebars aj 28 rokov. neviem cim to je. pritahuje ma totiz nieco viac, alebo ako by som to spravne vyjadrila..zda sa mi totiz ze chalani (a nie len) v mojom veku riesia uplne hluposti, bavia ich uplne hluposti, piju, fajcia..a mna to prave nebavi, ako keby som hladala hned takto z hurta vazny vztah. neviem ci je to v pohode. samozrejme uz sa mi pacili asi dvaja traja chalani. ale vzdy sa to skoncilo sklamanim a mozno aj prave to ma nasvedomi ze ma to posuva k tomu, co tu pisem, co citim.

zda sa mi aj, ze ked idem po ulici a nahodou sa pozriem na nejakeho starsieho muza, opatuje moj pohlad a zahladi sa mi do oci. mozno si to namyslam, ale nieco take u mojich rovesnikov sa mi stava len velmi malo.

moji znami hovoria, ze sa nespravam ako typicka pubertiacka. ked je na to prilezitost, dokazem sa so starsimi dobre porozpravat. len nie vzdy je to tak ,pretoze nie kazdy (aj chlap) by bol ochotny sa vazne rozpravat s takou mladou babou, ako som ja, pretoze su tu tie predsudky - mlada,pubertiacka = hlupa,nedozreta. preto sa aj bojim ,ze este dlho si normalny vztah nenajdem. netvrdim ze som vyzreta a psychicky som dospela, pisem len to, co citim...
myslite si ze je to v pohode? ze ma to prejde? ze je to len nejake obdobie?? co to moze mat na svedomi? dakujem za vase nazory

ps: mozno to znie cele hlupo vzhliadajuc k faktu ze som ziadny vztah este nemala, ale je to jednoducho tak....

nyky20

No máš to presne ako ja : ) A s tým "opatovaním pohladu" máš pravdu : ) Starší nemaju problém sa usmiat a zahladiet do očí ale u mladších sa mi to ešte nestalo ale tiež pravda že po mladších ani moc nepozerám : ) Ale vo všetkom s tebou súhlasím .. Ale myslím že nás to tak skoro neprejde: D A nič si z toho nerob ja mám 20 a tiež som nikoho nemala. A som tu : )

Aja02

Tak to sme na tom úplne rovnako. Vo všetko. Až na ten vek. Ja mám 16, ale tiež sa mi páčia starší. Mladí chalani sú nedozretý, riešia len sex, alkohol a to ako zoženú peniaze na cigarety. Nemám sa s nimi o čom baviť (teda iba z pár ľuďmi). Ja nefajčím, nepijem, nechodím na diskotéky a ešte som nemala ani sex takže som úplne ,,out".

GiovanniX

urcite sa najdu aj 17 rocny rozumni chlapci:) len mozna na zlom mieste hladas,väcsinou su doma,alebo maju svoje konicky...

jajka001_

niektore su na starsich, niektore na mladsich, niektore na sportovcov, niektore na donchuanov, niektore na umelcov, niektore na motorkarov :) normalka
a u teba extra normalne, si rozumna, hladas si rovnocenneho partnera pre stabilny zivot. preco by si mala z toho vyrast :)