60 % liehovy roztok

chiriklas

tak dik za rady za koznou zajdem,no ale neviem ci je to v tych tixinoch,lebo sa dost zdravo stravjem us 3-4 mesiace a vysledok nic moc aj ten zihlavovy caj som pil mesiac kazdy den a moc nezabralo...pritom sportujem...a akne mam furt...nevim co mam delat, aj ku koznej chodim viac ako rok...a nic ras zabralo plet.voda co my pretpisala a ta obsahovala dost alkoholu myslim ze viac ako 60%a to jedine zabralo tak ja us fakt neviem...

brunuska

tiez by som to v ziadnom pripade neopuzivala.lieh ti sice akne vysusi-ale lieh obsahuju aj pletove vody. velmi dobra je znacka Garnier pure. akne to su len toxiny ktore sa su v tele nahromadene a prejavuju sa aj tym- ze mas akne.pouzivaj tuto znacku, dalej pomaha pit zihlavovy caj, rano na lacno pred umytim zubov si opakom lyzicky zoskrabuvaj povlak z jazyka- mozno sa ti to zda divne ale mam to odskusane aj na kamoske ktora mala roky priserne akne!

nie

urcite ze nie je dobre si davat 60 %lieh, vysusuje a plet reaguje nadmernym mastenim, kompenzuje si stratu tuku.s akne by som zasla za koznou lekarkou.

slusny_muz

Myslim, ze tak koncentrovany alkohol, nieje vhodny na kozu a nieto este na tvar. Velmi vysusuje pokozku, myslim, ze su aj ine formy ako sa zbavit akne (tabletky, kremy)