2012

Gredox

Zase im to krasne vyslo klamarom jednym, 21.5 cakam cakam a nic, jak inac dalsi (koniec) sveta, pokracujte dalej fakt super, len nervi vedia robit

sio

Nuz clanok na stranke www.tajomno.sk sa mi pacil viac sa s tym pohral a na konci ukazal autor ze aj tak sa nic vazneho nestane.Diva na azete tazkopadny a suchy clanok.Je to len boj v ludoch vyburcovat pocit viny aby sa zamysleli a zmenili.Urcit koniec sveta je zahada teda maysky kalendar a tak ako to na tajomne je odprezentovane.Paci sa mi veticka vieme ze neboli hlupy a positat vedeli aj dalej (nieco v tomto zmysle).Kazdy vieme ako koname a ci sme dobry ja osobne ked vecer lahnem do postele zhodnotim cely den a ak je nieco nad cim sa dlhsie zamyslam viem ze tam nastala chyba a okamzite na druhy den to dam do poriadku nech je vysledok akykolvek.Tak nemam dovod nic riesit.Mam voci kazdemu cite svedomie a keby aj koniec sveta nastal snazil som sa zit ,postupovat vpred a narobit najmenej chyb teda ak by posledny sud nastal ja sa nemam dovod bat.Len viem jedno ze to co ludia predpovedaju starocia je fikcia oni sami nech sa pripravia oni cakaju a neviem ci kazdy z nich dokaze zaspat pokojnym spankom.Boh nedviha ruky a nevyhraza sa ...vsade su objatia a laska.Tak ci clovek vie viac nez BOH?Nakoniec ak by sa nieco take stalo nech je to rychle a neboli to...Mi uvazujeme o konci sveta ale v japonsku tam nastal alebo inde kde mnozstvo ludi prislo o vsetko a zostali sami v troskach to je koniec sveta a velmi tazky zaciatok.

lost

3. svetová vojna sa začala zbúraním “dvojičiek” v New Yorku, čo bolo naplánovaným signálom. To ostatné je len postupná eskalácia celej vojny – väčšina ľudí bohužiaľ má dojem, že sa ešte nič nedeje….

Poviem príklad: Myslel si azda svet v roku 1938, že obsadením Rakúska a českých Sudet nemeckými vojskami je už v plnom prúde II. svetová vojna?

lost

Pozrite sa na svoju školu, vládu, televíziu, správy, propagáciu homosexuality, neviazaný sex, kontrolu pôrodnosti, feminizmus a pod. a uvidíte vyššieuvedené poctivo implementované v spoločnosti. Každý krok, ktorý vaša vláda urobila, urobila v prospech tohto Luciferovho plánu.

lost

6 BODOV, ktoré Lucifer za túto svoju službičku požadoval boli:
1. Eliminácia národných vlád
2. Eliminácia kresťanstva
3. Eliminácia rodiny
4. Eliminácia vlastenectva
5. Eliminácia dedenia
6. Eliminácia osobného vlastníctva

1 si muz mozeme sktrnut
2 sa este nastastie drzi
3 je dnes uz minulost
4 co to je?
5 niet co dedit
6 niet co vlastnit

2012 sa blizi :P