2012

bibi123

Moj byvaly spoluziak bol futbalistom, ale len nejaka liga Slovenska a hovoril, ze tam funguju dohody na vysledok.. preto by som nemala na to gule, davat prave ten futball...
Inac dalsi kamarat(muzi to maju nejak v krvi a stavkuje aspon rekreacne kazdy druhy) mal zas system na nejake remizy, daval hokej a ze kto dlho neremizoval, tak na neho podaval a nejak zdvojnasoboval vklady..ale nepripada mi, ze je nejak v plnke:O))) tak to asi nefunguje:O))) oka, idem uz hajat...bru lost

lost

aj keby mi vratili, kolko to bude trvat? :) roky, mesiace :D
ked by mi niekto zobral 90% usporov, a vratil za x mesiacov, bolo by to extremne neprijemne..

bibi123

hej, si pamatam, ze aj v 2007 sla ropa hore, vtedy som aj ja uvazovala, ci nasadnut na rozbehnuty vlak, ked isla 50,60,70,80 vtedy som si hovorila, ze uz nemoze tak rychlo stupat dalej a cena za barel stupala hore, vtedy sme aj cosi klientom zarobili, este aj na VISE...
tak garancie vkladov napr. na Slovensku by bola podla mna aj vymozitelna, ale ked mali sidla v zahranici, tak ich zaluj:D viem, ze vela bank, ICQ,... ma podmienky, ze ked sa s nimi chces sudit, tak len v ich state, meste-to by si viac prelietal, ako si povymahal:O)))

lost

vies este v com je risk?

raz som dla na rusku ligu, lebo sa mi pacil kurz a potom ten kurz klesol z 1,9 na 1,1 a potom na 1,00 (zatvorili ho) - lebo zapas bol predany...

niekdy stavkova proste povie ze "ok, ty si podozrivy, mozno biely konik, tak zatvarame ucet"

i ked clovek ma len SMOLU, ze sa "zviezol" - nevedomky.

lost

napr e-gold, stormpay - online banky co krachli, lebo sa im zachcelo a ja som tam mal nejake drobne.. proste "garancia na vklad" alebo nieco take je rozpravka pre naivnych ludi :)))))

lost

ak stavkova, tak nie, teda mala na MALTE(!) (online las vegas) a stalo sa to, ze vypatili 1/2 vkladov...

na smiech, cela malta :)

a to nehovorim o costa rike atd.. dnes uz nikde nema clovke istotu..