2012

lost

jo, stavkove umyselne davaju nezmyselne kurzy.

ak by som daval kurz 1.01 ... cca 10 zo 100 by som prehral.. alebo MINIMALNE 95..

ja stavkujem na "burzach" (takmer nekonecny limit, pre moj ubohy kapital) a tma su realnejsie kurzy, no stale nie realne :)

ehm... moj rekord je ze som trafil kurz tusim 34 ci tak nejak :D alebo 42, uz neviem.. ale aj 1.01 mi odislo.. no tento mesiac mam najhorsi mesiac ak nie v zivote, tak minimalne tento rok :D 90% veci vychadza oopacne

lost

nj, to je pravda.. mne je v podstate jedno na com ficim :D
futbal, tennis, hokej, kriket, 20twenty, golf, baeball, alebo KONE su fajn - lenze tam nemam vela skusenosti, tam sa to hybe rychlejsie ako na menovych paroch :) raz som tam myslim ze tiez prerobil, no nie tak ako na futbale.

vtipne je, ze clovek spravi JEDEN ZLY KLIK a strati .. vela

bibi123

ten sa tym zivy podla mna uz nejakych 15 rokov:O))) ale vraj volakedy sa dalo, robili sa vyssie kurzy a vysledky boli spolahlivejsie, vraj teraz je to horsie, ze kazdy zahucal-hlavne na hokeji...

lost

ci omrzelo alebo nie , tazko povedat :)
ja som flegmatik :D
ale tak, tie prechadzky s nim nie su nejaka katastrofa - cize na min 5 minut s nim vybehnem..

ako zivot by bol lahsi bez psa, to je na 150%, lenze... je mnoho veci ktore komplikuju zivot :D

ale co ja viem.. je to sranda mat psa :) aspon sa da na nom zasmiat.. ked sa blazni.. pravdepodobne rychlejsie bezi cas so psom ako bez.. (bez psa - tj. absolutne sam som bol len mesiac, tak som nikdy nemal mozno vychutnat si uplnu samotu, neivem ako chuti :( ) hold, uz ani nezistim :D

lost

stastie v dlhodobom hladisku vo sporte neexistuje...
a vedomosti?
hmm, no som zveadvy kto to zvladne 10 rokov bez krachu :)
(a zaroven ten kto nema nekonecny kapital)

ale ak sa s tym zivi, tak to znie zaujimavo :D

bibi123

tak s pelechom? sa mi hned zdalo, ze take male psica, ako by mohlo lezat na penazenke:O)))
lost a nelutujes, ze ho mas? Este Ta neomrzelo chodenie s nim von? Neviem si predstavit, ze by som na vsetko bola sama...

bibi123

hej lost-tie menove pary su loteria, nie je v tom vobec istota...
a aky davas sport-mam kamarata, co sa stavkovanim zivi:O)))tiez milovnik adrenalinu, ale vraj tipy podklada vedomostami, ze nespolieha sa len na stastie...