Ake tampony pouzivate

Whittie

lioness_01 - zrolované noviny? asi s tým máš aj nejaké skúsenosti však? Lebo o tomto som ešte ozaj nikdy nepočula :-DD

vevericka

lioness :D
no ved to ze na vlozke je to podla niekoho blee, ale to, v tom tampone to akurat zbytocne drzi dnu je ok, sak tampon nefuguje stylom " uzavrem dnu a napovrchu som biely jak lalia"

lioness_01

whittie, aký je rozdiel medzi krvavou vložkou ktorú máš nalepenú na gaťkách a medzi krvavým tampónom, ktorý máš zasunutý v šuške? teda sorry, že tak nechutne, ale fakt neviem ako by som ti už vysvetlila...

veď používaj si ty čo chceš, si tam strč pre mňa za mňa a zrolované noviny, ale nechaj ostatných používať tiež to čo chcú...

Whittie

Prečo proti srsti? Však to že ti tam tá krv ostáva necítiš... :-P To skorej na vložke je blbé keď to tam máš... Brrrr :-D

hassy

niekedy tampaxy s aplikátorom, ale väčšinou OBčka...keby vyrábali OBčka s aplikátorom tak to by bolo najideálnejšie:D

vevericka

ano, ale u vlozky ti vytecie a nikde sa nezastavuje " na kavu", tampon ju zastavi ostane tam a az ked je jej privela pretecie, to zastavenie mi je proti srsti