Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Individualny studijny plan na Gymnaziu

Príspevok v téme: Individualny studijny plan na Gymnaziu
akotourobit

Dobry den chcela by som s opytat , je tu niekto kto sam ma alebo ma nejakeho znamenho co ma ISP na Gymnaziu?Robim modelku a asi to budem potrebovat . Len neviem co to obnasa? hladala som nieco na internete ale je tam toho malo .Tak som sa chcela opytat co to obnasa? Viem je tam nejake skusanie 4x do roka ?Pirdem do skoly a ucitelia ma budu skusat z toho co brali v skole? nieje toho nejako vela? Bojim sa toho . budem to mat apisane na vysvedceni ? :-O Dakuje za odpovede

maris

lioness_01 - neviem ako môžeš napísať že modeling je podradná robota a že hlavne to nie je robota ak si to v živote nerobila a nevieš si predstaviť ako náročné to je .. milujem takých ľudí ktorí vedia odcudzovať iných a na ich mieste by to sami nezvládli

zuzuzuz

vsetko sa da zvladnut ked sa chce...ja som tiez mala indivudualny plan, a da sa to zvladnut uplne v pohode,,,
podla mna skor moze byt problem ci tu ziadost schvalia

lioness_01

a samozrejme, individuálny študijný plán sa dá zrealizovať, musí s tým súhlasiť rodič a riaditeľ školy na ktorú chodíš. do školy tým pádom nebudeš chodiť pravidelne, iba keď budeš mať čas a potom na skúšky. len ber do úvahy, že budeš mať naraz veľa učenia, a hlavne na gympli...

lioness_01

... rozmysli si, že tá tvoja modelingová kariéra ti stojí za to, nechodiť na gympel, potom keď sa budeš rozhodovať o vysokej škole budeš mať možno kvôli tomu problém a hlavne treba zvážiť, či tá tvoja kariéra bude mať nejaký dlhodobejší charakter...

ja osobne by som toto dcére nikdy nedovolila, modeling považujem za jednu z najpodradnejších "robôt" vôbec, a hlavne to nie je robota...

hassy

skúšania si dohodneš s vyučujúcimi, kedy budeš chodiť a ako často, budu ťa skúšať presne z toho z čoho sa učia tvoji spolužiaci, takže áno zo všetkého a zo všetkých predmetov.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Individualny studijny plan na Gymnaziu - Fórum - ZDRAVIE.sk