Pridajte sa ku mne so zdravou vizivou

Príspevok v téme: Pridajte sa ku mne so zdravou vizivou
Rencita

Od dnes začínam zo zdravou výživou kto sa pridá ? Pre lepšiu motiváciu,výdrž.
Moj dnešný jedálniček :
1x activia biela sladka a fitness cerealie
Desiata: Mandarinka
Obed : Kocka lasagni so zeleninou (obed velmi neobmedzujem)
Olovrant a večera : šalát : syr,šunka,šalat.paradajky,uhorka
Chlieb uplne vynechávam aj sladké.

hammel

Simka111: Ak si chceš prečistiť črevá tak prečisti si hrubé črevo, ktoré ja doma robím každé dva mesiace a nestojí ma to takmer nič a navyše v domácom prostredí a do hodiny to mám urobené. Tá očista sa volá Sankhapraksalana. Ak nenájdeš na internete návod ako sa to robí tak tu máš link: www.zdravi-az.cz

StanleyH

Simka111: na precistenie crev je dobre pit, resp konzumovat zelene veci. Mame v portfoliu jede produkt ktory ked pride do EU tak vytlaci vsetky zelene veci, lebo je najsilnejsi detox

hammel

Probiotiká sú baktérie mliečneho kvasenia. Tabletky neodporúčam ale radšej konzumuj kyslú kapustu zo suda tá je bohatá na lactobacily a denne ju konzumuj aspoň 2 hrste

punk_zero

Ked nemas problem s crevami, tak nepotrebujes probiotika nie? Ale ked chces tak si ich kup. Ale bude stacit ked si das jednu tablektu za 2 dni. Kedze nemas asi problemy s travenim.

simka111

Nevie mi niekto poradit??? chcela by som brat nejake probiotika..ale neviem ake a tiez neviem čo je lepšie jest joguty,acidofilne mlieka alebo brat tablety s probiotickou kulturou??????