Pridajte sa ku mne so zdravou vizivou

Príspevok v téme: Pridajte sa ku mne so zdravou vizivou
Rencita

Od dnes začínam zo zdravou výživou kto sa pridá ? Pre lepšiu motiváciu,výdrž.
Moj dnešný jedálniček :
1x activia biela sladka a fitness cerealie
Desiata: Mandarinka
Obed : Kocka lasagni so zeleninou (obed velmi neobmedzujem)
Olovrant a večera : šalát : syr,šunka,šalat.paradajky,uhorka
Chlieb uplne vynechávam aj sladké.

proserpina

to ja veru neviem dodržiavať nejaké zásady, ja keď mám naniečo chuť a nemôžem to mať tak som nervózna jak pes, tak ja si dám vždy na čo mám chuť ale v malom množstve aby som predišla výčitkám a následnému prejedaniu...a zistila som že to funguje. Namiesto celého balíka čipsov si na malú misku nasypem pekne až po vrch, aby som mala pocit "plnosti" a netrpela pri pohlade na poloprázdnu misu. Za posledný týždeň som tak schudla už 3 kilá a to si neodopieram absolútne nič, jedinú zásadu čo dodržiavam je 3 hodiny pred spaním nejesť. dúfam že to vydržím a nedostanem sa zase tam kde som bola predtým.

sabynka

ADAM, nestraš ju :-)
Toto nie je diéta, ktorá ju doženie do podvýživy.
Ja sama dodržiavam podobný jedálniček ( mám však riadny obed a medzi jedlami jem veľa ovocia a zeleniny) už nejaký čas.
A som živá a zdravá a udržujem si váhu.
Poznám sa a viem, koľko potrebujem zjesť, aby som nehladovala a ani aby som sa neprejedala.
Jasné, že to nie je jedálniček pre chlapa, ktorý sa potrebuje poriadne najesť.

AdamKrt

Pridat sa ? Dakujem, nie som samovrah...

Z toho akurat budes podvyzivena. Telo bude mat akutne nedostatok energie a zivin. Zo zaciatku zhodis par kilo, pokial metabolizmus v svojich skladoch nedostane informaciu, ze zasoby sa rychlo minaju, dosahuje sa kriticka hranica. Potom pan metabolicky skladnik bude trubit na poplach. Objednajte energiu, tuku, ziviny... Lenze z objednavky nebude nic, pretoze stale bude telo dostavat minimum. A kedze pan skladnik vie, ze telo musi prezit, zacne setrit. Niektore funkcie tela sa zacnu vypinat, zacne sa zhorsovat imunita. Telo zacne chradnut a aby mohlo prezit, musi sa naucit pracovat efektivnejsie. Mozno teraz mas povedzme z prijmu potravy efektivitu 15 percent zivin, ak to prezeniem. Telo vsak potrebuje svoje a zoberie si to. Bude pracovat efektivnejsie, to znamena, ze vyuzitelnost energie, tukov, cukrov bude stupat. Z 15 percent povedzme na 50-60 percent. Bude Ti stacit malo a telo extrahuje velke mnozstvo zivin a tukov. A kedze sa rychlo minaju, bude chciet viac, urobit si zasoby... Dobre zasoby.

Takze len priberies, zhorsi sa Ti plet, problemy mozno so zaludkom, dobabrana imunita, metabolizmus a pravdepodobne Ti zacne vynechavat aj menstruacia...

sabynka

RENCITA - Idem do toho ( po sviatkoch treba) + pridávam 2x do týždňa hodina zumby a piť veeeeeľa tekutín...:-)