Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

energeticke napoje

misso

Energeticke napoje v rozumnych mnozstvach co znamena tak max. 2 denne neskodia.A nechapem ako niekdo moze povedat zato ze jemu nesedia aby ich iny nebrali.Mne sedia.rozmyslajte kym tu daco vypustate

[zruseny8]

Vies co zapila som ich tonikom, takze juchuuu:) koncim s nimi lebo citim ze nerobia dobre na zuby (predsa je tam tiez dostatok cukru - vsak sa musi odniekial ta energia brat :D)
S tym ucenim mam rovnake problemy ako ty. namiesto toho aby som isla na skusku, som sa dnes odhlasila..takze idem takto o tyzden. typicke pre mna - odsuvanie problemov.
ak ti pravdu povedat, ja sa snad neucim ani hodinu (samozrejme spocitanu po minutach z celeho dna co sa ucim). je to katastrofalne so mnou a este mam taku sprostu skolu farmaciu kde sa musim len a len ucit..vela a vela!! Cely den len spim ako babatko a tak isto nemam system v uceni (tiez studujem stvrty rok).
takze kedze sme zvladli teoreticke poznatky, zajtra alebo najlepsie aj HNED si to vyskusame v praxi. co povies? dufam ze vydrzim aspon do druhej hore!!
len tak nakoniec prihodim perlu co som kukala namiesto ucenia - simpsonovcov. ano dobre vidis :DDDD

inga22

Smajlík, ver, že Ti rozumiem. Ja mám tiež momentálne skúškové obdobie a namiesto vysedávania tu by som mala hľadieť do papierov a čítať otázky na skúšku. Neviem sa sústrediť ani ja, maximálne hodinu, potom to so mnou ide dolu vodou. Robím všetko len sa neučím. Idem variť, upratať...len aby som sa nemusela učiť. Ale ako sama hovoríš, samé sa to nespraví.
Je potrebné si nájsť systém (vraj, ja som ho doposiaľ nenašla a to študujem už štvrtý rok). Učiť sa v noci, prípadne skoro ráno, alebo počas dňa a robiť si prestávky. Stanoviť si časť, ktorú musíš denne prejsť...Teóriu ovládam, ako vidíš, ale prax je horšia. Ale to už sme skĺzli do inej témy.
Ja by som sa energetickým nápojom vyhýbala. Naozaj radšej tú kávu, ak Ti nechutí bez cukru, tak ju oslaď cukrom, ochuť mliekom. Mne jednoducho tie energeťáky nesedia a nikomu ich neodporúčam.

[zruseny8]

hej hej ide o kofein a v tychto napojoch je aj taurin..aj to trosicka pomaha. strasne sa mi nechce ucit, skusky sa same neporobia, neviem sa koncentrovat na nic, tak som siahla po energetaku.
a kava alebo zeleny caj mi moc nechutia, hoci zeleny caj je dost zdrava tekutina..tiez teda cierny, ale pomozem si ked mi to nechuti?
moja skusenost - vypila som energeticky a do 3hodin som spala ako babatko. horsie to uz bolo na druhy den vecer, ked sa mi nedalo zaspat..

inga22

Ak potrebuješ do tela dostať kofeín, radšej by som siahla po šálke kávy. Obsah kofeínu v jednej plechovke energetického nápoja je cca rovnaký ako v jednej šálke kávy.
Tiež som ich kedysi pila počas skúškového obdobia. Avšak i tak mi nepomáhali. Raz som vypila tri a zaspala ako bábätko :).
Radšej si dám kávu alebo čierny či zelený čaj. Myslím, že je to vhodnejšia a zdravšia alternatíva.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

energeticke napoje - Fórum - ZDRAVIE.sk