Iba sa pítam čo robit keby nahodou:)

Príspevok v téme: Iba sa pítam čo robit keby nahodou:)
kubekok

Dobry mám priatelku a do buducna by sme kcely pohlavny stik ...dajme tomu použijem durex...po sexe ostane cely...je taka možnost že može byt tehotná?..a este keby že bola tehotna ...použjem babytest a kuaže že ano da sa s tím ešte niečo spravit aby neotehotnela?...dakujem...este k tomu nedošlo iba kcem byt mudrejší keby sa nahodou stalo:)

lioness_01

kubekok :D :D :D :D takže fakt, že si muž ťa má ospravedlniť, že nevieš nič o fungovaní ženského tela??? ty si nemal prírodopis v siemdej triede alebo nejakú biológiu na strednej škole? :D :D :D :D :D

kks, tak takúto výhovorku som ešte nepočula :D :D :D :D

kubekok

Dobre mne je jedno čo si myslíte..myslite si čo kcete ja potrebujem rady a nie aby mi tu niekto vypisoval že si myslíte že nemam 18.Poviem vam že na to nevyzerám ale mám 18. a to že newiem čo sa odohrava v ženskom tele tiež nemožem vediet pretože som muž. Tak sa vas tu pekne pitam a vy tak ..až na nejake vynimky.A ešte zo SJ mám štvorky takže si kludne myslíte že mám aj 10 mne je to fuk.Ja som len kcel vediet čo robit po sexe .Lebo mne to ocinko nepovie hned by si myslel že to budem s priatelkov skušat. a dakujem vam za rady

lioness_01

kubekok... ty vieš ako prebieha proces oplodnenia?????? zrejme nevieš, lebo by si nenapísal takú hovadinu, že po sexe chceš otestovať babytestom...

proces oplodnenia je zložitejší proces na viac dní...

po sexe urobiť tehotenský test je na hovno...

a ak ti už raz tehotenský test ukáže že je tehotná tak je tehotná už tomu nijako nezabrániš...

kks, takýto by nemali sexovať

ja321

mne je jedno kolko mas rokov...nesuhlasim sice, ze 14 rocny ktori su pod zakonom sexuju, ale my ako spolocnost to nezmenime...praveze vsetci, kt sa stanu mladimi rodicmi mali nedostatocne informacie...a prave to sa mi paci,ze sa pytas, ze nechces aby otehotnela....a to by aj mali ostatny pochopit, ze nejde o vek ale najma o nasledky...takze namiesto "spicovania" by sme sa mali snazit vysvetlit niekt. veci...lebo ked sa niekto raz rozhodne pre sex nik mu v tom zabrani, ale rozdiel je v tom, ze neuvidime 15rocne mamicky. neboj sa kludne to skuste,ale najma zodpovedne...pozbieraj info, popozeraj na nete a v knizkach:)

StarýPaprika

Rozumieť ti budeme vtedy keď budeš písať normálne ako ostatný a nie keď tu píšeš slová ktoré používajú 12 ročné deti :)

kubekok

no vieš som stredoškolák...a zabudol som že ked budem písat tuna vám tak musím pisat pekne a spravne....ja len píšem tak aby ma niekto aj pochopil...no a momentalne robím vodičák keby som nemal 18 asi tažko by som ho robil:)

StarýPaprika

Ale nechováš sa na 18. Namiesto chcel píšeš kcel a navyše keď si hneď dáš iný kondóm tak je možné, že sa na neho niečo prenesie. Tým myslím, že keď sa spravíš mal by si si ho umyť prípadne pomôže ísť na wecko lebo niečo ostáva aj v močovej trubici. Treba používať hlavu.