Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Anémia

vevericka

anemia, ale nebyva len pricinou nedostatku zeleza, zeleza moze mat habadej a a tak moze byt anemicky, ved je niekolko typov anemie, takze najlepsie je ist k lekarovi nech najprv zisti pricinu (by ma zaujimalo odkial vlastne vie, ze je anemicky ak u lekara nebol , ci bol?)

RNG

Najlepsie zdroje zeleza su proteinove chelaty, odporucasm iron bisglycinat. Bezne tabletky obsahuju len roznofarebne hrdze(oxidy) ktore su minimalne absorbovatelne, najma pri zlom traveni, co je casto dovod anemii

5qo

zverenie sa doktorom s vierou ze nam pomozu je naivitou pretoze ja o tom viem tolko ze som chodil cele detstvo po doktoroch a moj stav sa len zhorsoval,za prve lieky len zhorsuju zdravie casto zlepsuju jeden problem iny sposobuju a potom si ta doktori len tak prehadzuju a pre kazdehu si len dalsi pripad,nikoho v podstate nezaujimas ,on ti predpise lieky na ktore ho vyskolili a tym to pre neho konci. ako sa to vravi?ja som sice ateista ale ako sa to vravi?boh pomoze tomu k do si pomoze sam?

sob rudolf

Súhlasím s muc, najprv treba zistiť čo za anémiu to máš, potom bádať nad liečbou. Navyše som si celkovo istá, že ak ti niečo také lekár zistí a nie je to niečo bezvýznammé (nejaká ultraľahká forma), sám ti predpíše liečbu alebo ťa minimálne odošle za ďalším odborníkom. Určite ťa nenechá osamelo hľadať spásu na internete:).

5qo

cervene krvinky sa robia z b6 b9 b12 a zeleza treba si kupit vyzivove doplnky a prisposobit stravu,cez internet si objednaj B homocystein formula b50 alebo silny b100 komplex,a zelezo a zo stravy co ma z hlavy napada susene ovocie na zelezo semiacka na becka a tiez maso hovadzie.a mozno mas zle travenie kedze B vitaminy tvoria probioticke kultury creva cloveka

muc

mylite sa, ked si myslite, ze anemia je vylucne iba pri nedostatku zeleza. velmi to zjednodusujete. problematika anemie je o kapanek zlozitejsia.

neva

Samozrejme, že ak sa budeš liečiť, to znamená denne užívať železo v tabletkách sa sa z toho skôr dostaneš. Vyberieš krabičku - dve liekov a spravia test, či Ti to pomohlo a podľa potreby liečbu zopakujú.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Anémia - Fórum - ZDRAVIE.sk