Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mykóza

pickwick

Kúp si v lekárni canesten, , je to bez predpisu a za tri dni si vyliečená. Môžeš si vybrať vaginálne tablety (CANESTEN 1), alebo krém s aplikátorom(CANESTEN 3), ja som zatiaľ skúsila ten aplikátor, odporučil mi ho gynekológ a nedám naň dopustiť, už mi to dvakrát pomohlo :)

barca870

Ja som dostala mykózu počas krámov, a teda som mala tú smolu, že som nemohla ísť ani ku gynekologičke keďže tá ma počas krámov nevyštrí. Nemohla som ani používať maste z lekárne ktoré sa vtierajú do pošvy, keďže by to nemalo žiadny efekt, lebo s krvou by sa zmazala aj masť.Tak som zozbierala informácie z internetu a od jednej milej pani v lekárni, a mykóza po 4 dňoch zmizla. Každý deň som zjedla jeden strúčik cesnaku, 2 alebo 3 jogurty, a taktiež som pila mlieko.Piť môžete aj probiotické nápoje Za deň som si spravila asi 2 sedavé octové kúpele, a každý deň som sa umyla gélom na intímnu hygienu Nivea. Taktiež nesmiete zabudnúť, že sa máte vyvarovať sladkým jedlám.Veľa šťastia a sily, viem aké to je. Dúfam že vám to pomôže :)

RNG

Plesne a kvasne kultury si sami vypestujeme v tele tym, ze jeme jedla co ich podporuju, najma rafinovane cukry. Ked ich chceme vyhubit, musime tie cukry aspon na cas uplne vynechat a podporovat probiotika, co ich potom pomozu potlacit a nahradit. Pomozu pri tom aj antimikrobialne ako oreganovy olej a citricidal, tiez ciastocne kokosovy olej, ktore selektivne viac potlacaju plesne a kvasne kultury a prakticky vobec probiotika. Po potlaceni plesni a candid sa clovek nesmie vratit sopat k tej diete, ktora sposobila to skodlive premnozenie, ale jest vo najmenej volnych cukrov a sacharidy vo forme komplexnych(celozrnne produkty, hrube muky, nizky glycemicky index) Kde v celozrnnych produktoch a zeleninach a ovoci sa nachadzaju aj latky priamo podporujuce probiotika=prebiotika ako napr doplnky ako psylium a ine plevy zo zrnin a pektiny z ovoci, najma jablka a hrusky

makaronka

mne nepomohli ziadne lieky,rok som sa trapila...skuste moju samoliecbu, aspon na 3 tyzdne prestan jest sladkosti-ziadne kolace,sladke pecivo (povolena je iba cokolada min. 80 %). zvysit mnozstvo prijatej zeleniny(najma cesnak, cibula, kysla kapusta).A to najdolezitejsie,kup si kokosovy olej- iba so znackou bio kvality!!! ziadnu atrapu a uzivaj cajovu lyzicu denne (prvy tyzden mozes aj 2 lyzice-rano-vecer).mozes nim aj natierat postihnute miesto. pitie zeleneho caju tiez nie je naskodu :) a este som zabudla,umyvat sa iba vodou,ziadne intimne gely. vela stastia

vevericka

az na to, ze candida je normalne v posve stale, aj u malych dievcatiek ..ale az ked sa premnozi a zdochnu prospesne bakterie(strata imunity, caste umyvanie, chlorova voda v bazene a pod.) nastanu problemy, takze liecba spociva v nastoleni rovnovahy, napr aj dietou ziadne sladke, probiotika, ale aj canesten nie je zly, ked ju je uplne zle tak fluconazol..a hlavne si treba davat pozor, kedy sa to vrati a ci sa to neopakuje pri niecom (napr plavaren) a vyvarovat sa tomu

5qo

aj vagina ma svoju mikrofloru,mozno by som to vyskusal aj tak ze dal do panenskeho oleja a tak naniesol(kvoli hustote aby to tam ostalo)

mirka 23

Normalne vysypem probiotika do vody a s tým výplach, hej? To som ešte nepočula, neskušala. Ale znie to zaujimavo.

5qo

neviem ci si z bratislavy ale tam je bioobchod slnecnica a tam maju najlacnejsi kokosovy olej velmi kvalitny za 5,20 panensky,maju aj internetovu stranku,s tymi probiotikami je to u nas problem ja som nenasiel ziadne slovneske ktore by fungovali a to som skusal troje tak si radsej objednavam cez internet-snad by som vyskusal. a tie probiotika by bolo mozno dobre aj z nich si robit vyplach ale samozrejme nie nekonbinovat to s tym striebrom ,snad stribro a na konci uzivania jeden vyplach s probiotikami rozrobenymi vo vode,a treba sa vyhybat mlieku to tiez podporuje kvasenie podobne ako cukry. kandida nie je nevyriesitelny a nekonecny problem -to je len pre doktorov. ak si clovek da crevo do poriadku uz sa nevrati

mirka 23

Peťko piše mudro. Canesten nerieši problem, nelieči, iba na chvilu zničí príznaky.
Inak kokosak je dobrý aj s kvapkou GSE, pripadne výplach koloidným striebrom alebo sodou bikarbonou. Kvalitne probiotika su zaklad. A žiadne sladkosti.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mykóza - Fórum - ZDRAVIE.sk