Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vela malych cervenych flakov na chrbte a ramenach

Príspevok v téme: vela malych cervenych flakov na chrbte a ramenach
slash26

Dobry Den ! Potrebujem pomoc lebo uz som naozaj zufali. Vcera vecer som si vsimol, ze sa mi po celom chrbte, ramenach a hrudi vytvorili male cervene flaky. Vyzera to ako pehy, su male a silno cervene. Je ich velmi vela. Nebolia ma, ani nestipu ani nepalia nic. Z nicoho nic sa mi objavili a ja som uz uplne zufali lebo vyzera to strasne, a nic mi na to nezabera. Nemam sa ako dostat ku koznej, lebo obvodneho mam daleko, ja teraz nie som v mieste trvaleho bydliska. Prosim vas o radu. Mate s tym niekto skusenosti ? a co by na to najlepsie zabralo aby sa to co najskor stratilo ? Dakujem za akukolvek radu a pomoc.

omg123

ludia preboha preco neutekate k lekarovi ked sa vam nieco vyhodi: ten najlepsie vie co to je darmo sa takto budete cez net dohadovat

growlam

Zdravím, u mňa nastal rovnaký problém lenže : bol som na oslave, kde som pil celkovo od 14:00 do 22:00, po príchode domov som zbadal ako sa mi celé ramená z časti aj ruky na oboch stranách, nie ďalej ako lakeť obsypali červenými škvrnami (málokde vidieť kožu bielej farby). Neviem čím to mohlo byť spôsobené nejedol som nič neobvyklé a taktiež som pil len to, čo stále. Po sprche mi to začína ustupovať no všeobecne ma to znepokojilo. Mal som na sebe košeľu, ktorá som mal už neraz na sebe takže neviem čím to môže byť, ďakujem za názory, odpovede prípadne odbornú pomoc.

mato12345678

Ja mam taky isty problem.Z nicoho nic sa mi na chrbte vytvorili take iste 3 oblasti (asi 5x1,5 cm)kde su male cervene bodky na chrbte a u kozneho som s tym este nebol.Ale mozno je to z toho co pisala karla40 lebo som si obliekol nove tricko.

slash26

lieky neberem ziadne a o ziadnej alergii neviem .. a kozna ma nechce zobrat lebo nemam odporucanie od obvodneho, lebo sa nezdrziavam na mieste trvaleho bydliska. A tomu dotycnemu cloveku co to mal - zmizlo mu to alebo ostalo ?

karla40

Videla som to niekomu ale boli to také bodky nie na jednom mieste ako ty opisuješ, že sú husto posiate.Boli to bodky kde tu ale po jednej. Neviem čo by to mohlo byť. Ešte počkaj ak ti tu niekto odpíše čo má s tým skúsenosti. Ale ja byť tebou určite by som šla ku kožnému a nečakala, že niekto odpíše.Aby sa ti to nerozšírilo ďalej, nestrácaj čas a choď.Určite to je reakcia organizmu na niečo len tak by sa ti to nespravilo. Môže to byť ekzém a pod. Ešte sa opýtam neobliekol si si nejaké nové tričko alebo niečo čo bolo opraté v niečom čo by ti nerobilo dobre, neberieš lieky?

slash26

noo to asi alergia nebude .. fakt neviem preco z nicoho nic sa mi to vyhodilo a strasne sa bojim ze mi to ostane navzdy alebo co :( a v akej suvislosti si sa s tym stretla ? a neviete mi niekto poradit co to moze byt ? :(

Karla40

No ja si myslím, že sa ti nevytvorili včera ale postupne. Mohol si si to len včera všimnúť.Ak by to tak bolo môže to byť alergia z niečoho.Ale ak nie, priznám sa že to zaujíma aj mňa, pretože som sa s tým stretla, nie síce u mňa. Sú to také červené bodky?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.