Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Goji (kapustovnica cinska)

Mesačný princ

RNG - peľ, peľ a ešte raz peľ. Tá rastlina doslova zamorila BA, okolie patrónky ale aj priľahlé obce a rozširuje sa ako invázna burina. Doslova sa musí striekať a pravidelne kosiť, ale bohužiaľ je to bez úspechu. Jej peľ má dokonca silnejšie alergénne účinky ako peľ brezy
a to nepíšem o tom, že dobrá je jedine ak je kandizovaná s cukrom...

A vôbec nemá také účinky či látky v sebe, aspoň nie v takom množstve. Je to podobné ako s ginkgom.

Nevyznám sa do výživy ale vyznám sa v rastlinách, tak netreba veriť všetkému, čo vyprodukuje niekto, kto to chce predať.

RNG

Niet takej potraviny na svete, na ktoru by sa nenasiel niekto alergicky. Bezne ale na kustovnicu su alergie velmi zriedkave. Samozrejme to nehovorim o konzervovanej kustovnici, kde konzervacne prostriedky a pasterizacia teplom znicia znacnu cast jej hodnot a pridaju nezelane e-cka.

Mesačný princ

Je to pekná kravina to Goji a ešte k tomu invázna rastlina a alergén.

Si to preštudujte skôr ako niečo niekto dá do éteru.

Tatjana

Jasne, goji jedávam pravidelne. Je to naozaj taká zdravá bomba a vrámci zdravej stravy môže dopomôcť k vitalite a dobrej imunite. Objednávam však z eshopu u vitariána, lebo v bežných obchodoch a bohužiaľ aj v mnohých bioobchodoch predávajú goji so síričitanmi, ktoré dráždia žalúdok a môžu byť jedovaté. Je dobre na to dávať pozor, keď kupujete aj iné sušené ovocie.

Domculiatko

jejjeeejeee kustovnica to je zázrak, má veľmi široké účinky podľa TČM- od očisty pečene, výživy krvi, doplnenie 90% aminokyselín, očistenie krvi, a mnoho ďalšieho. Superfood je presne definovaná ako potraviny, ktorá ma v málo gramoch veľký potenciál zdraviuprospešných látok: www.goodnature.sk tu je to najlepšie rozpísané.

TomBASK

Veľmi chutná, zdravá a zároveň aj dekoratívna rastlinka do záhrady. Rady pre pestovanie, ako aj mladé sadenice nájdete napríklad tu: //////

guissepe

kustovnicu som začal jesť spolu s inými superfoods takže ju neviem posúdiť samostatne ale celkovo túto zmenu v stravovaní vnímam pozitívne..povedal by som že kustovníca je správny smer ale sama o sebe nemusí nič znamenať

RNG

Goji je vyborne ovocie, ovela bohatsie na rozne ziviny, nez bezne ovocia.
Zialbohu, mnozstvo enzymov, co obsahuje je len v cerstvom Goji alebo za mrazu susenom.
Takze velmi zalezi na sposobe susenia a cerstvosti.

kafe

tiež jedávam. Kedysi som cmúľala hrozienka, ktoré teda veľmi nemusím ale potrebovala som niečo NEnápadné a NEprežúvavé. Rada som ich vymenila za GOJI - chutí mi, že by som bola nejak extra super zdravá som nepostrehla.. ale počkám kľudne i viac rokov :) a preverím účinky na sebe.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Goji (kapustovnica cinska) - Fórum - ZDRAVIE.sk