Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dermacol 24 hod. control alebo Dermacol make up cover ??

sansa

Mám Dermacol Cover a pokiaľ hľadáš extrémne krytie, čo som ja hľadala, nič lepšie neexistuje. Teoreticky by sa mu mohol vyrovnať len Vichy Dermablend, ale to tiež len veľmi zďaleka a ten stojí cez 20€. Dermacol cez 4€, takže nepomer:D Tá cena Dermacolu je taká preto, lebo nepoužíva obrovské reklamy a nepredáva sa v lekárňach. Ja som s Cover-om totálne spokojná, ani tuhé korektory tak nekryjú ako on. Stačí ho však mááličko, lebo je dosť hutný. Ako make-up ho však nepoužívam, to si veľmi neviem predstaviť, iba sem-tam na začervenané miesta, jazvičky a pod. Klasický make-up nepoužívam, len púder. Ten druhý 24 hod. nemám vyskúšaný, takže radím len ohľadom Cover.

corazon

Ja som si nedávno kúpila Dermacol Matte Cover, lebo už som nešťastná, že nie je dostať na Slovensku môj Manhattan - to bol pán make up! Tento od Dermacolu je o ničom (aspoň pre mňa) - vôbec nie je zmatňujúci, je tekutej formy narozdiel od Manhattanu, ten už na dotyk bol púdrovejší. Neprekrýva! Tvár mám z neho fľakatú, mám chuť ho hodiť do koša! Ale 100 ľudí, 100 chutí, možno niekomu bude stačiť, mne nie! Zostávam verná Max Factoru. Je drahší, ale aspoň dobre kryje (Pan Stick).

hraskulca

urcite ten 24control,pre mastnu plet ako stvoreny :) ,ja ho ani pudrovat nemusim,ale lepsi je aj v spojeni s tou bazou od dermacolu,a baby co hovorite na ten Matte cover od Dermacolu?vraj mineralny,zmatnujuci

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dermacol 24 hod. control alebo Dermacol make up cover ?? - Fórum - ZDRAVIE.sk