prekvapive zobudenie

Príspevok v téme: prekvapive zobudenie
zinka

ahojte. potrebovala by som poradit. rano som sa zobudila s perom v ruke akoby som pisala. pritom som vsetky pera mala na stole a postel mam tak 2 metre od neho. neviem o tom, ze by som bola namesacna. myslite, ze sa to moze len tak zo dna na den prejavit? obcas si sice nepamatam, ked ma niekto prebudi a rozprava sa so mnou, ale to som vtedy rozospata. aky mate na to nazor?

zinka

par krat sa mi uz stalo ze som sla pre nieco v noci a vobec som si to nepamatala, ale to som brala lieky, po ktorych bol clovek jemne oblbnuty...zaujimalo by ma ale ci som namesacna, i ked namesacnost vznika vacsinou v dosledku nervoveho vypatia ci stresu, a to ja teraz nemam.

goccia

ja som sa raz tak zobudila a isla som zobrat mobil "V-cko" do ruky, aby som sa pozrela, kolko je hodin. Otvorim ho a az potom zistim, ze je rozlamany-rozbity. Nepamatam sa, ze by som to v noci bola robila a ani neviem dovod, ale udivuje ma, ako som ho pekne naaranzovala naspat, ze zvonku nebolo nic vidiet :D

[zruseny8]

no ja neviem. podla mna si to len nepamatas. ja napriklad ked vstanem, ci uz spim pocas dna alebo aj rano a zobudim sa tak ze ma niekto vyrusi a ja sa strhnem (sice nie strhnem ale na to vyrusenie sa zobudim) tak ja mam akoby chvilkovu indispoziciu. neviem co je za den, aka cas dna a nic neviem..chvilku mi trva kym zistim co je vo veci :DDD
a urcite nie si namesacna..