Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Starý liek

Príspevok v téme: Starý liek
D.E.

prosím vás, omylom som zjedla ráno tabletku dva roky starého probiotika. cítila som sa ako nadrogovaná, podlamovali kolená, padala som na steny, nevládala som so sebou nič robiť. potom som nejako zaspala a ďalej neviem či som nemala halucinácie alebo to bol sen. :D zaujímavý zážitok. otázka teda znie: že či by mi to mohlo vážnejšie ublížiť, alebo sa to jednoducho už z tela vyplaví.

[zruseny8]

prva rada - vsetky stare lieky co mate v lekarnicke by ste mali povyhadzovat! aspon by si predisla podobnym situaciam..
a liek sa urcite z tela vyplavi. reakcie na prekrocenu expiraciu si si uz uzila (to co si popisovala) takze dobuducna davaj pozor :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.