ziarliva..

Príspevok v téme: ziarliva..
husicka

dost ziarlim na priatela, na dievcata okolo neho a hlavne na byvale spoluziacky a stare zname.. je to tym, ze pred tym ako si zacal so mnou to bol hotovy casanova a bral vsetky co mu prisli pod ruky.. teraz tvrdi, ze sa zmenil, aj mu verim, ale nemozem sa zbaviit toho neprijemneho pocitu.. sme spolu takmer rok a mna to stale zerie.. ako to prekonam?

nathália09

jajka ma pravdu-žiarlivosť je to najhoršie vo vzťahu.
Tiež som robila scény,
ale aj on,a robíme si to doteraz.
teraz sme sa však už dohodli,že nebudeme odpisovať opačnému pohlaviu,a snád už bude dobre.

jajka01

viem ze to je tazke so ziarlivostou...ale urcite sa to pokus tlmit...ja som bola tiez taka, dost som ziarlila na priatela pre kazdu holku. boli z toho viackrat hadky a nakoniec sme sa rozisli (neviem ci to bol jediny dovod ale aj tak)...skor sa drz toho ze doveruj ale preveruj, ale nerob mu sceny len na zaklade toho co si ty myslis, aj ked nic neurobil...moze to zle dopadnut...ako u mna :(

šalalaaa123

ten môj bol tiež taký, ale viem, že mu môžem veriť. väčšinou je vonku s chlapskou spoločnosťou, len mna zas sere to, že on sa trošku viac točí okolo poldecákov.. Tak, každú trápi niečo iné :)