Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Infekčná mononukleóza?

Príspevok v téme: Infekčná mononukleóza?
Lukky93

Zdravím, mám 17 rokov a od 3.12.2010 som doma kvôli chorobe. Začalo to angínou, doktorka mi predpísala antibiotíká,ktoré mi však vôbec nezabrali.Po týždni mi teda predpísala ďalšie, s rovnakým účinkom. Zobrala mi teda krv, v ktorej som mal mierne zvýšené protilátky na čierny kašeľ. Poslala ma teda k infektologičke, ktorá mi predpísala ďaľšie antibiotíká, stým že o dva týždne idem na kontrolu. Lenže tieto antibiotiká užívam už týždeň a stav sa mi vôbec nezlepšuje. Od 3.12.2010 nebolo dňa čo by som nemal zvýšenú teplotu do 37,7.A kašeľ rovnako neustupuje a je suchý.
Už neviem čo by mi mohlo byť....

RNG

Na virusy je hromada antiviralnych doplnkov, ktorymi sa daju potlacit.Rozne temy na to uz bezali tu viackrat.
Inac su aj na google.sk ked tam zadas napr slova rng herpes ak chces vediet co na to odporucaju moje lekarske zdroje.
ATB rozhodne nic pri tom nepomozu a nechat to len na vlastnu telesnu obranu znamena dlhy priebeh choroby a poskodenie tela.
HBV virus poskodzuje najma pecen, ktoru treba co najskor regenerovat protokolom dr Berksona

lucinka001

Ahoj,presne tieto isté príznaky mal pred rokom aj môj 17 ročný syn, potrvrdila sa u neho infekčná mononukleoza, podla mňa ju máš aj ty. Tiež vybral velmi vela druhov antibiotík, a zvýšené teploty mal zhruba asi 3 mesiace, a poviem ti, že ešte ani dnes t.j po roku nie je uplne v poriadku.
Prajem ti skoré uzdravenie!

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Infekčná mononukleóza? - Fórum - ZDRAVIE.sk