Problem s mocenim

Príspevok v téme: Problem s mocenim
qaz

Mam problem sa vymocit. Ako keby bol penis, mozno zalud nejako zapchata.
Pocitujem to tak, ze moc mi vyjde z mechura a v penise zastane, mozno v zaludi.
A moc len tak kvapka a musim chodit na WC aj 2 krat za hodinu a nikdy sa poriadne nevymocim. Samotne mocenie je velmi neprijemne. Na WC som tak 10 min.. Mocim aj ked nie som na WC ale pomalsie, uplne mimovolne. Je to naozaj velmi neprijemne.
Mimochodom toto sa mi deje dost casto, takmer pravidelne ale vzdy to preslo rychlejsie. Dufam ze aj teraz to prejde.
Samozrejme, by som bol najradsej, keby ste mi povedali co mi pomoze.

Dakujem za odpovede

zapal

pri tvojom veku to bude pravdepodobne zapal,musis ist k lekarovi,da ti antibiotika,aby to nedopadlo horsie a nerozsirilo sa to,ako sa pise podomnou.

sovičkaE

Navštív urológa...nenapísal si vek čo je dosť dôležité.V určitom veku u muža môže dôjsť k problémom s prostatou

Inner

Je mozne, ze mas zapal mocovych ciest. Lieci sa to antibiotikami, sam si velmi nepomozes. Podporit liecbu sa da pyridoxinom, brusnicami (napr. vo forme sirupu ci tabliet), urologickym cajom a prikladanim tepla na oblast mocoveho ustrojenstva.

Tvoj problem moze byt vsak aj v niecom uplne inom, no radsej chod k lekarovi, pretoze zapal (ak nejaky mas) sa ti moze rozsirit aj do obliciek. Ja som to zazila, su to ukrutne bolesti, radsej necakaj. Chod s rannym mocom k lekarke, nech ti rovno da spravit kultivaciu a od toho da potom odrazite dalej.