3 tyzden som nedostala menstruaciu

Príspevok v téme: 3 tyzden som nedostala menstruaciu
izabel66

uz mi ide na 3 tyzden co som nedostala kramy a neviem co si mam o tom mysliet,,test som si robila po tyzdny a potom po 2 a bol negativny,,nechapem tomu mal niekto taky problem?prosim o odpovede len tych co to zazili,,,lebo viem ze do lekara pojdem tak ci tak...len chcem vediet radu niekho kto mal tak problem a co jej bolo

angellitka

ahoj...kedze si si robila test a vysiel negativne tak sa nic neboj...aj mne sa to uy stalo,ze som nemala kramy 3tyzdne. moze to byt aj zo stretu, ymenz prostredia, byvania, ci povolania...stresove situacie maju velmi casto toto na pricine....

nuno

poradte:( mala som s frajerom sex, ale nespravil sa ani do mna ani nikde ..a uz mi 5 dni meskaju kramy:( mozem byt tehotna?

Inner

podla mna sa nemusis bat ;-). Aj mne sa to stalo niekolko krat, slo o spominany anovulacny cyklus, v druhom pripade som mala zvacseny vajecnik, no liekmi sa to napravilo. Nic vazne to nebolo.

Inner

mozes mat anovulacny cyklus. 2x rocne je to u kazdej zeny v poriadku. Ide o to, ze v cykle sa vynecha ovulacia a cyklus pokracuje dalej, preto aj menstruacia pride neskor. Ine priciny - napr. stres, nachladnutie, zmena prostredia, hormonalny vykyv.... je toho viac. Na tvojom mieste by som sa neznepokojovala, pokial ta popri tom netrapia aj ine problemy (vytoky, bolesti, nevolno...)