Zúfalá z priateľa

Zúfalá2011

Práveže on väčišonou chodí ku mne a mojej partii, on keď ide von tak ide len s chalanmi, čižeee žiadne ženy :-). Už som mu to aj dala pocítíť, že mi to vadí, trošku som sa vykričala a teraz je už tretí deň akýsi divný. Veľmi nekomunikuje a von sme neboli. :-/

vevericka

priapdne nemozete ist spolu von aj s jeho kamosmi?ja sa napr kamaratim s frajerkou jeho kamosa, a chodievame aj spolu ako partia von

vevericka

ked chce byt doma, ostan s nim doma, nam sa tiez nechce stale chodit von, pozreme flm, nieco dobre si uvarime pripadne sme spolu, ale kazdy si robi svoje, napr citame si
sportovat vacsnou chodime kazdy zvlast, on ma s kamosmi posilku, ja zumbu
prste, ale niekedy spolu si zabehat
ide o kompromis ako si podelite cas, tak, aby ste spolu neboli stale a neliezli casom na nervy a neboli uplne odrezani od inych ludi, ale zasa, aby ste spolu neboli malo

mate59

tak mu daj pocítiť,keď po kamošoch príde za tebou, rob niečo iné, uvidíš ako bude reagovať, ak vo vzťahu nebudeš spokojná,skonči, aj mu to povedz,aby to nebral ako vyhrážanie.

Zúfalá2011

Však som si s ním o tom pohovorila. Všetko mi prikývne a potom aj tak robí po svojom. On je taký uzavretý viacmenej, veľa toho nenarozpráva, všetko dusí v sebe. Z môjho pohľadu sme spolu málo, on by bol najradšej stále len doma. Nikam sa mu nechce, ani s kamošmi, ani so mnou. A už keď ideme von, tak najprv ide s kamarátmi a až potom dôjde ku mne. Zlé, že??? Nechcem ho obmedzovať, len mu trošku nerozumiem ;-)

vevericka

no takto zalezi na tom kolko ste spolu, ak kazdy jeden den niekolko hodin, tak je normalne, ze chce ist aj von s niekym inym, ak ste dajme tomu spolu raz za tyzden zasa by to bolo blbe ak by niekoho uprednostil pred tebou
treba zalu strednu cestu, ani malo ani vela