Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Polročné vysvedčenie

lost

U nas bolo tiez take pravidlo, ze zlepsenie je mozne len o dva stupne.. Udajne pre "ferovost", ze jeden sa snazi ako blazon, dostane krvopotne 1, a stastlivec dostane 1 lebo sa ucil len raz.

Tak ale cely svet je taky..

rofl

marha pravaze ked som chodil na strednu tak mi to povedala jedna ucitelka, ale tiez sa mi zda, ze si niektori spoluziaci zlepsili znamky aj viac ako o dva stupne. tak vlastne neviem, ako to je. mozno ma pedagog pravo vyuzit takuto moznost ak chce.

alinkaa

dakujem velmi pekne za prispevky...

ale ja mam celkovo dobre znamky...nie nejake 4...
na konci roka mavam 2-3 dvojky a zvysok jednotky teda som vyznamenana..
ale na polroka mam 1-2 trojky a tento rok budem mat az 3 trojky..takze preto..
jasne ze na vš chcem ist..
nechcem si zlepsovat znamku z dvoch stupnov :D :D

rofl

no nie som si isty, ale tak sa mi vidi, ze na koncorocnom vysvedceni si nemozes zlepsit znamku viac ako o dva stupne v porovnani so znamkou na polrocnom vysvedceni. takze jedine toto by ta mohlo trapit.

sweater

:D praveze ona sa to pyta kvoli VŠ, myslim ze polrocne sa bere len vo stvrtom rocniku z ostatnych rocnikov len koncorocne, ale ako na ktoru, ja som napr. robil len testy :-)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Polročné vysvedčenie - Fórum - ZDRAVIE.sk