Online checking Ryanair

jankaaaaaaaaa

mas tam jasne napisane, ze online check in mozes robit najskor 14dni pred letom. a kedze letis za 16 dni tak asi je logicke ze ti to nejde spravit kedze to je viac ako 14 dni

lopo

zdravym rezervoval som si letenku do londina aj spiatocnu odlietam za 12dni ale budem v londine az 16 dni dnes som si siel robit check in a nechcelo my spravit checkin aj na spiatocny let neviete poradit preco??islo my spravit len na letenku tam a nie spet prosim poradte neviem co robit

Milky

Skratka aby si nemusela mat pri sebe ten board ticket papier, tak ho mas v mobile, ktory mas vzdy pri ruke.. Teda aspon pri mojej praci to tak je :(

Milky

dobra vila
Ked si robis web check-in, dava ti to ponuku co s tym.
Vytlacit board ticket priamo na tlaciaren, odoslat link na tento board ticket na mobil ci email.
V emaily ti pride board ticket, kde mas vyznacene miesto na sedenie, let a podobne. Tento board si vytlacis a ides s papierom.
Alebo si das poslat do SMSky. Tam si najdes odkaz, ktory otvoris a tam mas vsetky udaje o sedadle a odlete, a zaroven i ciarovy kod. Tento sluzi na to, ked prides k tomu panovi, ktoremu normalne ukazujes board ticket, iba das nacitat do turniketu.
Je to nieco ako aby si nemusela v obchode hladat cenu na vyrobku, nacitas si ciarovy kod a na velkom display sa ti zobrazi..

dobra vila

Milky, to co je, preboha :D. Ved take cosi mi nerobili ani na ceste sem, teraz sa vraciam na SR na 2 tyzdne, ale batozinu neberiem, kedze sa znova vraciam... Online checkin a boarding pass, co si potom vytlacim, by vlastne mali byt moja priepustka... Nic viac som nepreukazala ani predtym (iba OP), na ceste sem mi dole pri tom checkine pripli iba stitok ohladom batoziny, nic viac... (lenze ako vravim, barozinu teraz neberiem). Neviem, ci lietas Ryanairom, ale ziadnu sms a nic podobne som predtym nepotrebovala...ak sa mi spravne mari-nejaky ciarovy kod som mala v zahlavi boarding passu, co som si vytlacila po vyplneni udajov ohladom online checkinu...vsak spytam sa tam.

dobra vila

Milky, sms-ku som nedostala ani minule (myslim, ze teraz som tu moznost ani nezaskrtla). Ale tym kodom myslis to, co bude vytlacene aj v hlavicke boarding pas-u, nie? Take "heslo" (reservation number?), ci nie to myslis?