Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Strach

Príspevok v téme: Strach
philips

Ahoj,

ja mám strach chodiť do školy. Do našej triedy som prisiel na ačiatku minulého šk. roka. Už od začiatku ma skoro všetc spolužiaci ponižovali a urážali. Čo mám robiť?

Učitelia mi vôbec nepomáhajú, minulí šk. rok som to povedal triednej a ona nič neurobila. Do školy chodím iba kôli jednému spolužiakovy z ktorým sa ako jedným kamarádim. Rodičom to povedať nechcem lebo kôli pomižovaniu a provokáciam som odišiel z predchádzajúcej školy. Dá sa niečo robiť?

philips

Táto téma je mierne stará, ak si si to nevšimla. V čase, keď som ju písal som bol naozaj žiakom 8 ročníka.

Nela41

Zaujímavé že v jednej téme si písal, že chodíš na medicínu v druhej, že chodíš na zdravotku a podľa toho že si pred rokom bol 8.B súdim, že si len deviatak.. tak zrejme máš klon "trochu" klamať a takých ľudí neznášam. Takže len týmto dokazuješ aký si človek. Nečuduj sa, že ťa kolektív nemá rád. Nehľadaj chybu na triede, ale najprv začni od seba môj zlatý, lebo čo príspevok to klamstvo...

anubis

ahoj Philips, neviem ci ti to nejako pomoze, ale skusim ti napisat aspon svoj nazor. Viem, ze je tazke prezivat taketo ponizovanie, viem ze ta to netesi,aj ked neviem, aky dovod na to ti ludia maju, ale iste im staci nejaka hlupost....jedine co tymto vsetkym dokazuju je, aki su neskutocne ubohi....ja byt tebou, uz len z tohto titulu by som bola namyslena, ze nie som taka ako oni. Ty by si iste nikdy nic podobne neurobil, a to svedci o istej dusevnej vyspelosti. Cize, nech urobia cokolvek, moze ta to boliet fyzicky, ale nech sa ta to nedotkne nijako inac. ponizuju tym sami seba, nie teba. S takymto odpadom by som sa kamaratit ani nechcela. Drzim palce. Verim ze z teba vyrastie narozdiel od nich, hodnotny clovek. Drz sa.

philips

Ahoj,

v škole stojím presile. Idú proti mne 18. Všetci okrem mňa (Martin Mrázik) a jediného kamarát (Matej Kosák).

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Strach - Fórum - ZDRAVIE.sk