Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Strach

Príspevok v téme: Strach
philips

Ahoj,

ja mám strach chodiť do školy. Do našej triedy som prisiel na ačiatku minulého šk. roka. Už od začiatku ma skoro všetc spolužiaci ponižovali a urážali. Čo mám robiť?

Učitelia mi vôbec nepomáhajú, minulí šk. rok som to povedal triednej a ona nič neurobila. Do školy chodím iba kôli jednému spolužiakovy z ktorým sa ako jedným kamarádim. Rodičom to povedať nechcem lebo kôli pomižovaniu a provokáciam som odišiel z predchádzajúcej školy. Dá sa niečo robiť?

george303

Ja sa tiez nerad bijem ale tak niekedy je to nevyhnutne pretoze ludia su ako hijeny ak zbadaju ze sa bojis tak si nateba kazdy dovoli ak budu vidiet ze sa dokazes postavit tak kazdy ti da radsej pokoj a bude stebou kamarat ....

george303

Keby dostanem taky listok taksa zasmejem postavim a pred vsetkymi poviem ze ked chce niekto peniaze tak nech si ich vypita osobne a ak by sa niekto nasiel tak by som mu asi jednu preventivne vypalil a potom nech ma riesi aj riaditel aj kto chce ....

philips

Na starej škole to bolo tak, že jeden spolužiak mi poslal lístok na ktorom bolo napísané aby som mu dal peniaze. Ja som ten lístok ukázal učitelke ale nikdo sa nepriznal že to napísal. Tak sa to ďalej neriešilo. Asi o týždeň som dostal taký istý lístkok. Vtedy som ho ani učitelke neukazoval a išiel som za riaditeľom. On došiel do triedy a pýtal sa kto to bol. Nikto sa nepriznal a tak zavolal políciu. A aj tak sa to niako nedoriešilo. Nenašiel sa ten kto to písal.

A bývam v TN. Chcem ísť na zdravotnú školu ale neviem či im to mám povedať.

Bik

Skus toto.
1.Stan sa niekym kto je potrebny, na kom zalezi
2.Ak nechces menit to kym si(co je takmer nemozne), zmen to ako ta vidia
3.Ludia veria tomu co vidia a co im zakadne instinkty hovoria ze si, ak ich presvedcis ze si nenahraditelny tak ta tak budu vnimat
4.Urob nieco vyznamne co ta urobi jedinecnym
5.Zacni sa venovat nejakej mimoskolskej aktivite, pravidelne, nie zbezne

ivana45

philips, zaujalo, ze uz si mal takyto problem na inej skole a ze to riesila policia. Mozes, prosim, napisat, o co vtedy slo ?

Philips, myslim, ze je to naopak: rodicia ti mozu velmi pomoct. Im triedna ani iny ucitel ani riaditel dvere na nos netreskne. Mozno ta ucitelka bola naozaj psychicky chatrna, mozno bola vycerpana.

Su aj zli ludia, ktori su citovo defektni a bavi ich robit niekomu zle. Ak sa nedostanu do polepsovne a chodia do beznej skoly, tak uz v mladom veku dokazu vycerpavat svojich ucitelov. Staci ich v triede zopar, mozno jeden a ucitelia maju problem chodit do tej triedy ucit. Obvykle si najdu aj obete medzi spoluziakmi. Nie je to tvoja vina. Ale potrebujes to nejako riesit.

Aj sam (bez rodicov, skoly, ..) si mozes vyhladat psychlogicko-poradnske centrum (takto si to hod do guglu s nazvom vasho mesta) a mozes sa tam objednat aj sam. Tieto sluzby su bezplatne.
Psycholog ti pomoze nejako prisposobit sa alebo aj korigovat tvoje spravanie. Aby si sa prehupol cez pubertu svoju aj spoluziakov. Potom budu aj tvoji spoluziaci zrelsi, aj ty silnejsi.
Philips, navstevou psychologa nemas co stratit, mozes len ziskat. On ti poskytne taky pohlad na problem, ktory ti na tomto fore len tazko niekto poskytne. Nic v zlom, kolegovia diskutujuci.

Napis sem aspon mesto, kde ta skola je a ze kde byvas.

Drz sa a napis, ako pokracujes. Som fakt zvedava, ako sa ti dari.

mellyna

pouzi citat:AJ KED TI SRDCE KRVACA,TVAR SA TI VZDY MUSI SMIAT. Bude to pre teba tazke,no urob to,nedaj na sebe znat slabost a bud hrdy.Nedaj sancu bat sa protivnikov.Maj ich v pazi.Drzim palce.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.