Pervitín-prejavy

bibba

inac, ja si tiez nemyslim, ze zavislym sa moze stat uplne hocikto, len zato ze ho stretne v zivote nejaka uplne tazko riesitelna situacia. a ja verim, ze existuju taki ludia, ktori by si fet nedali do huby aj keby neviem co bolo. napriklad ja som celkovo bola vzdy trochu nachylna na vseliake zavislosti, a mozno to nie je ani tak velmi tym, ze som skor depresivny nez stastny typ cloveka, ale tym, ze ma to aj vyslovene fascinovalo. a este skoro predtym nez som nieco vyskusala som si to predstavovala ake to moze byt a citala som si o tom vela. nikdy to nebolo vtom, ze neviem co robim, alebo ze som podlahla ked som to mala v okoli. mozno to vyznie hlupo, ze cloveka zaujimaju aj taketo veci, ale jednoducho je to tak. pre niekoho nepochopitelne, ale to som zase rada len ja. ze ludia sme rozni, a aj ked som na niektorych drogach zazila aj uplne nadherne chvile, ktore by som nemala ako zazit cista, tak som stale rada, ze je vela ludi co to beru uplne inak. a kazdy ma svoje hranice. to som si myslela aj ja, ze nemam hranice, ale to je uz silne kafe ked niekto dovoli drogam, aby znicilo vsetko co maju, cize vsetky vztahy, prist o rozum, majetok, veci, zuby... neni fetos ako fetos. obdivujem ludi, ktory ma taky prirodzeny odpor k drogam, je to lepsie pre nich. ale ja nelutujem nic z toho co som vyskusala. v podstate mi to pomohlo aj vnimat niektore veci inac. a vzdy som rada skumala svoj svet vsetkymi moznymi sposobmi...

zdravy

Simonella - "staci mi ze o tom vsade pocujem ake je to svinstvo tak naco by som to skusala ked nemam zaujem?" a co dnes nie je svinstvo? nikotin, alkohol atd....,len sa stali akceptovatelne :)

nataliii

Simonella
a naco sem teda pises? ked nemas vobec co k teme povedat a prispiet niecim uzitocnym? nevidis ze sa tu riesi ina vec nez to ci to ty niekedy vyskusas alebo nie? to je kazdemu jedno

zdravy

Simonella to su obycajne frazy "boze fuj.. ako to moze niekto dobrovolne brat a nicit sa ?!" . ak si to nikdy neskusila nevies o com to je a absolutne nepoznas podstatu veci:)

lionesssssss

Simonella - všetci to chceme niekam dotiahnúť... a všetci máme svoj rozum... aj najväčší feťák... treba si uvedomiť, že závislosť je ochorenie ako každé iné (psychické samozrejme) a nikdy nevieš aké zhody okolností v tvojom živote ťa privedú k závislosti...

predstavuješ si to veľmi jednoducho...

ale držím palce aby ťa nikdy nestretli také životné situácie, pri ktorých by sa závislosť stala skutočnosťou...

Simonella

lionesss - vsak ako chces ja sa hadat nebudem :D.. mam svoj rozum a chcem to niekam dotiahnut a nie si doebat zivot takym svinstvom.. myslis ze som nemala prilezitosti? oo a kolko.. hnusi sa mi to.

lionesssssss

Simonella - nikdy nehovor nikdy - o drogách, alkohole a cigaretách to platí dvojnásobne - U KAŽDÉHO ! ! ! !

Simonella

lionesss- ale namna to neplati. proste ja si svoje telo vazim a naco mu budem skodit takymto sposobom? letim k lekarke, len ked nadchu mam aby som bola zas OK nieto este toto.... nevidim v tom jedine pozitivum.. ziadne.