Vyskocene koleno

Príspevok v téme: Vyskocene koleno
Mik3

Ahojte,vcera v telocvicni sme si len tak isli zahrat futbal a v behu som kolenom narazil do protihraca a vyskocilo mi.Zachranka prisla o 10 minut a nohu mi vyrovnali,uvolnil som ju a jablcko skocilo naspät.
Ked bolo vyskocene,ani to tak nebolelo,ale ked ho davali spät,tak to bolo dost neprijemne.Vobec ma to neprekvapilo,ja mam dost slabe kolena,pritom sa snazim ako tak sportovat no som viac-menej chudy.
Bol som na rontgen,doktor mi nevyberal z kolena krv ani vodu,nasadil rovno ortezu a mam ju mat 3 tyzdne a potom sa ukazat.Vysledky sa ukazali ako negativne,koleno vraj bez naplne.Viem akurat,ze mam nieco s vazivom.Koleno mam teraz dost opuchnute,davam si fastum gel,vcera som este celkom mohol dostupit na nohu a chodit,ale dnes ma velmi boli a velmi tazko sa mi chodi.Ked dostupim na nohu,boli ma od jablcka vpravo (na lavej nohe). Kedy myslite,ze ta bolest prejde? A mam byt radsej teraz co najviac klude a nechodit alebo praveze mam sa snazit chodit? Popripade mozte mi este poradit nejaku stravu alebo doplnky ake by som teraz si mal davat.. Vraj sa mi to koleno musi dat doporiadku,ale dost sa bojim,neviem ci to ma takto boliet alebo nie. Ked lezim a uvolnim si ortezu,tak je to v pohode a bolest velmi necitim. Ale ked stiahnem a snazim sa robit nejake pohyby,tak je to dost neprijemne. Dakujem za rady.

krypel

nazdar mne vyskocilo dnes, ale vratila som ho spat..resp. nebolo to az tak zle asi ako u teba. Mne sa to stava bezne - zacnem to riesit s lekarkou - takze viem co v danej chvili robit. Neviem ako ty, ale ja idem koleno zatazovat co najmenej resp. dnes a zajtra a potom trochu budem rozcvicovat. Bolest prejde ale postupne...pri pade som si narazila aj laket takze mam v prdeli celu pravu cast. Rozmyslam, ze tiez skocim na pohotovost lebo doteraz som to nikdy neurobila vzdy som to pretrpela doma..vo faze 2tyzdne. Neviemm ako ti pomoct...snad len pocuvat rady lekarov, pripadne dokupit fastum gel ;)

Mik3

Este som chcel napisat,ze ma casto noha pobolieva akokeby od zmeny pocasia. Proste nie len koleno, ale aj smerom dole (lytko,chodidlo). Pomohli by aj nejake obklady?