Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Evra-antikoncepcna naplast

Príspevok v téme: Evra-antikoncepcna naplast
akinom007

Zvazujem pouzivanie naplasti, teraz som 3 roky nebrala nic, predtym tabletky 4 roky ale nerobili mi dobre.
Ake skusenosti mate s naplastou? Zaujima ma hlavne:
1. kde sa vam najlepsie osvedcilo lepit ju?, neodliepala sa?
2. co sa tyka sprchovania , je mi jasne ze priamo na miesto kde mam napast nebudem davat sprchac, ale napr keby ju mam nalepenu trebars na bruchu a jak sa penim sprchacom, a oplachujem sa stecie aj cez brucho trebars, to nevadi?
3. ine nezaiduce ucinky(priberanie, pripadne caste problemy s mykozami ako pri tabletkach ste nemali)?
4. chut na sex???

eva6

ahojte, prosim vas, neponuka niektora z vas na predaj antikonc. naplaste Evra?
Mozu byt aj nacate balenia. Na cene sa dohodneme.
Kontaktujte ma na mail eva777@azet.sk
Dakujeeeem. ;)

akinom007

Phyllostoma/ a co sa tyka suchosti posvi alebo castejsie mykozy? ani s tym nemas problem? pretoze ja ked som brala tabletkovu Hak mala som s tym velky problem. dufam ze pri napasti to nebude aj ked v letaku to pisu

Phyllostoma

Akinom007
Ja nemám s evrou žiadne nežiadúce účinky, dokonca ma ani neopustila chuť na sex..:) Berem ju už rok aj 4 mesiace a ešte sa mi neodlepila, ani nič podobné, max. sa trošku pokrčím, ale to nevadí. Môžeš sa s ňou aj kúpať, to nevadí. Mne sa dokonca zdá, že potom drží lepšie. Ja si ju lepím na plece, lebo tam sa mi ani nekrčím, i ked potom ju sem-tam je vidno.

maria1113

akinom007, ja si pamätám, že keď som si nasadila prvýkrát Evru, tak ma veľmi spichalo pri srdci a zamotala sa mi hlava. Musím ti však povedať, že s chuťou na sex to nebude lepšie, to je veľké mínus hormonálnej antikoncepcie.

akinom007

prvy den po nalepeni som mala neskutocne svrbenie celeho tela
na druhy den to uz bolo ok, akurat som mala pre zmenu strasne "tazky zaludok" a bolesti hlavy ( a to mna hlava nebolievia max 2-3x za rok)
tieto problemy dalsie dni pominuli ale chut na sex takmer ziadna

maria1113

sprchovať sa môžeš v pohode, nemusíš sa báť, že sa ti odlepí. Odlepuje sa len keď sa močíš vo vode, ale prilepíš ju naspäť.

akinom007

maria1113/ dakujem. zaujima ma este ako to je s tym co som sa pytala v 2.
a to mas pravdu viem ze telo sa potom dlho spamatava. pretoze som brala HAK tabletkovu 4 roky. teraz uz 3 roky nic nebereim a chcem vyskusat tuto naplast.

maria1113

zabudla som dodať, chuť na sex žiadna, ako pri každej hormonálnej antikoncepcii, nepriberala som, s tým som nemala problém, ale niekedy ma bolievala hlava. Poviem ti, že už nikdy žiadne hormony, lebo keď sa to potom vysadí, tak dlho trvá, kým sa telo spamätá. Už tri roky neužívam hormoonálnu antik. a poviem ti, mala som čo robiť, kým som sa dostala do normálu

maria1113

akinom ahoj, ja som užívala evru asi 4 roky, bola som s ňou spokojná, najčastejšie som si ju lepila na ruku, teda na rameno, tak aby ju nebolo vidieť. Niekedy pri kúpaní sa mi odlepila, ale hneď som si ju nalepila naspäť, ona chytí.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Evra-antikoncepcna naplast - Fórum - ZDRAVIE.sk