Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Co mi moze byt?

Príspevok v téme: Co mi moze byt?
pietro.k

Jedno rano este cez sviatky som sa zobudil zo slabostou v pravej ruke, neustale studene koncatiny hlavne nohy ale za nejaky tyzden to preslo a uz to zacalo citanie chorob vsetkych moznych od SM a podobne a stale sa to taha az vlastne doteraz somnou ale bez tej slabosti obcas mavam svalove zasklby uplne som nesustredeny, mierne problemy s pamatou a posledne dni mam zvlastne pocity v tvary nie je to trpnutie ale ako keby som mal ochabnute lica, zhorsil sa aj spanok v noci sa budim.S jedenim problem nemam by som povedal ze mi chuti este viac ako predtym.Mal som pred sviatkami psychicku zataz co sa skusok v skole tyka neviem ci to moze suvisiet ale uplne tieto tyzdne ako keby som to nebol ja. Uzival som sumive magnezium teraz Magne B6 ale bez zmeny hlavne v tej hlave mam ako "vymetene"...znama mi povedala ci to nemoze byt TETANIA ale o tejto chorobe som cital a vlastne ani zdychanim ani nejake pocity na odpadavanie nemam...ak sa niekto s niecim podobnym stretol prosim poradte.

veronika215

GINKO - Najstarší liek na svete.
Ginko je však významné predovšetkým pre svoje liečivé účinky. Odborníci ho právom nazývajú aj najstarším liekom. Čínski lekári používali jeho listy a semená na zmiernenie príznakov astmy, kašľa a na choroby pľúc.

Dobré výsledky s jeho užívaním sa dosiahli pri zlepšovaní periférneho krvného obehu a zásobovaní mozgu krvou. Obľuba Ginkga biloby je dodnes bezkonkurenčná. V Japonsku požíva posvätnú úctu a iba nemeckí lekári naň ročne napíšu 5 miliónov receptov. Vďaka množstvu účinných zlúčenín vo vejárovitých listoch je silným antioxidantom.

Je dokázané, že ginko stimuluje funkcie mozgu a zlepšuje pamäť. Je vynikajúcim prostriedkom proti migréne, pomáha prekonať pocity úzkosti a depresie. Používa sa aj pri problémoch pečene a ľadvín. Normalizuje krvný tlak - podľa potreby ho znižuje alebo zvyšuje.
Tým, že zlepšuje krvný obeh, zvyšuje výkonnosť organizmu. V starobe upravuje zníženú kvalitu zraku a sluchu a pomáha tiež skorému hojeniu rán.
Je zaujímavým zistením, že zlepšuje zásobovanie penisu krvou, čím pomáha dosiahnuť erekciu aj mužom s poruchami potencie.

Pre zakúpenie prejdite na stránku- -odkaz odstránený-
objednaný tovar vám príde na dobierku do 3-5.dní

Ak chcete mať účinky ginka čo najlepšie, doporučuje sa kombinovať

ivana45

pietro, ten neurolog, ktoremu by som teba hodila na krk, by mi musel niekedy v minulosti velmi ublizit.
Navyse, nejak mi uniklo z ktoreho si mesta.
V BA mas kopec sukromnych zariadeni, skus net.

pietro.k

ivana45: a nemas kontakt na neakeho dobreho neurologa lebo u nas v meste je to dost biedne jedna neurologicka co poznam predpisuje lieky ako na pase a ludom je este horsie. uvidim k doktorovi sa nejako nehrniem urcite ked tak za obvodnym pojdem co je znami a ten nech rozhodne

ivana45

Na zakladnej skole by mali na biologii ziaci 2xrocne 100x pisat vety - napr.: Ochorenia sa vyvijaju. Je bezne, ze na zaciatku sa nedaju spoznat. Ani pomcou pomocnych vysetreni.
Pietro, vrat sa k neurologovi, povedz mu, ze ti to neprestalo.

elleelle

pietro.k
je to tak, aj ja som si všetko strašne pripúšťala...a v rodine, v práci atď bolo tiež všetko ok. Mám super manžela a deti no ale vidíš, psychika je ...
Nízky tlak môžeš mať aj z tohto počasia.
Skús si ho nemerať. Ja som si vtedy zasa stále merala teplotu. Teplomer som mala dlho pod pazuchou a potom jasné že mi vždy nameralo 36,8 - 36,9 a to sa mi nezdalo a zasa som začala hľadať na nete.....bol to začarovaný kruh.

peitro.k

Ale neviem ci niektore spominane symptomy nebudu suvisiet s mojim nizkym tlakom napriklad teraz ho mam 10663 tep 68 co je podla mna nizky tlak.

elleelle

elleelle: jasne slnko a more je liek na vsetko to viem o com hovoris neviem ci aj toto pocasie k vsetkemu napomaha ale niekedy sa citim ako keby som to nebol ani ja ale ako keby som sa pozeral na pusteny film co ti poviem a pritom ani nemam mat nejake ze by som mal velke problemy doma zijem spokojny zivot, len ja nad vsetym rozmyslam vsetko si pripustam.Ale ako vidim psychika a tieto veci je dost "mocna" vec...a vie narobit riadnu sarapatu

elleelle

mne to trvalo dlho, snáď aj rok. Až keď prehodnotila niektoré veci čo ma ťažili tak sa to pomaličky začalo dávať do poriadku. Pomohla mi napríklad dovolenka pri mori s manželom, deťmi a kamošmi. Vtedy som mala 28 rokov a od vtedy mám iné hodnoty v živote. Si mladučký ale keď som si dávala spätne moje udalosti do jedneho filmu tak som prišla na to že som podobné stavy už mávala ale nie až v takomto rozsahu. Bolo to napríklad točenie hlavy,boles krížov v strese....

pietro.k

elleelle: este sa ta spytam kolko ti trvaly tieto "stavy" nejako dlhodobo ci ako to prislo tak aj rychlo odislo?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Co mi moze byt? - Fórum - ZDRAVIE.sk