Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Môjho priatela vzrušuju kila navyse!

Príspevok v téme: Môjho priatela vzrušuju kila navyse!
sisa789

zdravim,rada by som vam napisala o niecom co mi v poslednom case vrta v hlave. stale som bola stihla uplne chuducka s priatelom spolu chodime priblizne 8 mesiacov, v poslednej dobe som trochu pribrala, nie je to nic hrozne len par kil prejavilo sa to na bruchu je maksie trochu okruhlejsie, od tej doby stale ked sa napr bozkavame priatel mi ho zacne hladkat, pricom predtym to vobec nerobil, stale si ho vsima ked si sadnem a je vidno ze mam trosku sadlo tak z neho nespusta oci, som presvedcena ze sa mu to paci dokonca ho to vzrusuje, pri tom hladkani, ja samozrejme s postavou nie som spokojna a chcem sa tych kil zbavit, co si o tom myslite? nie je to cudne ze ho tak laka moje tučne brucho? ked schudnem nebude vyhladavat zeny ktore su trochu pri sebe?

majo912

je super ked neni baba uplne chuda, aspon ju je za co chytit a ma pekne tvary :) mam 22 a mne sa to velmi lubi. kludne moze byt aj trosku baculka, priatelka pribrala 5 kil a ja som z toho nadseny, ona vsak nie ked sa nevojde uz do oblecenia co nosila :D ja jej vsak za odmenu kupim nove :)

vinea

No buď sa takéto zväčša páčia staršíííím aalebo zas mooc mladším :)
Aj keď jasné....že z písmenok zmýšľania prejavu atd atd vidieť....že nepácham pedofíliu keď sa s Tebou....bavím ,-) :)

vinea

hehe...to ja by som sa mu asi lúbkala :-)) Inak dnes je riadne chorá doba a dáke prekrútené ideály krásy čo sa odzrkadľuje aj v myslení ľudí :)
Mám napríklad dosť známych, čo sú úspešní žiadaní atd atd - oficiálne partnerky majú modelky tzv missky, aalebo babenky mierne "anorektičky" (to sú na reprezentovanie do spoločnosti medzi ľudí atd) no a sranda, že popri nich majú ešte "bokovky"...aale úplný opak toho, čo majú akože domka, čiže bacuľky a tak..
Keď som sa pýtala jedného, že prečo ?? tak povedal, že to tak proste je, že je to nepísané pravidlo, že akoby by vyzeral pred ostatnými ako je on, atd atd. A pritom tam ani tak nejde o sex keď ich človek tak počúva, skôr je to...no to už sem nepatrí

beskyd

nie je na tom nic zvlastne, mna tiez pritahuju plnostihle zeny a mnohych dalsich chlapov tiez (staci zabehnut kdesi na zoznamku a vsimnut si tie preferencie), len si to nechavaju viacmenej pre seba aby v tejto dobe plnej zvratenych idealov a prototypov spravnosti neboli na posmech asi, boja sa vycnievat.

simondela

CAUKO SISA.
Myslim, ze 100 ludi, 100 chuti. Kazdemu sa paci nieco ine a chvala bohu, ze je to tak. Takze, ak ma Tvoj priatel rad na zenach plnsie tvary, nie je na tom nic zvlastne. Kludne sa to to aj rovno opytaj. Ja som sa stretla s niecim podobnym. Chcem Ta poprosit, ze ak sem na toto forum este chodievas, napis mi prosim... pripadne uved aj svoj e-mail. Rada by som sa Ta na nieco konkretnejsie spytala ;) Dakujem vopred. Ahoj.

sisa789

dakujem sa vase nazory, vcera som sa ho nato pytala a povedal ze sa mu to teraz paci viac, ze by bolo dobre keby som este pribrala, tak neviem, ja som planovala chudnut, ale asi to necham tak, nie uplne chuda, ale zase pribrat viac to nechcem

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Môjho priatela vzrušuju kila navyse! - Fórum - ZDRAVIE.sk