Môjho priatela vzrušuju kila navyse!

Príspevok v téme: Môjho priatela vzrušuju kila navyse!
sisa789

zdravim,rada by som vam napisala o niecom co mi v poslednom case vrta v hlave. stale som bola stihla uplne chuducka s priatelom spolu chodime priblizne 8 mesiacov, v poslednej dobe som trochu pribrala, nie je to nic hrozne len par kil prejavilo sa to na bruchu je maksie trochu okruhlejsie, od tej doby stale ked sa napr bozkavame priatel mi ho zacne hladkat, pricom predtym to vobec nerobil, stale si ho vsima ked si sadnem a je vidno ze mam trosku sadlo tak z neho nespusta oci, som presvedcena ze sa mu to paci dokonca ho to vzrusuje, pri tom hladkani, ja samozrejme s postavou nie som spokojna a chcem sa tych kil zbavit, co si o tom myslite? nie je to cudne ze ho tak laka moje tučne brucho? ked schudnem nebude vyhladavat zeny ktore su trochu pri sebe?

sisa789

tak to ano, vela ludi to tak hovori, aby bolo za co chytit, ale nikdy som z neho nemala taky pocit
asi sa s nim o tom budem musiet porozpravat

Slobodna

no môjho partnera tiež brutálne vzrušovalo keď som trošku pribrala - skôr sa tak nejak žensky zaokrúhlila aj do pŕs a sex bol lepší ako kedykoľvek predtým :-) Samozrejme nie je to o tom, ide o to aby si bola so sebou hlavne spokojná ty. Ak sa jedná iba o pár kíl- tak do 5kg tak je to v pohode. Ale keď budeš takto pokračovať ďalej- málo sa hýbať a jesť viac večer, tak váha pôjde ešte viac hore a už to nebude až tak sexy :-)

george303

Tiez sa mi pacia dievcata trosku pri sebe ale naozaj iba trosku ... Tak vies ked si bola chuda tak ta mozno nemal zaco chitit a teraz uz ma tak sa stoho tesi :D

sisa789

slobodna takze odporucas nechudnut a ostat taka aka som? nepribrala som velmmi, len to nie je to co vzdy, v poslednom case som sa malo hybala, jedlo neskoro vecer a prejavilo sa to

sisa789

sama neviem, je to zvlasne, mne je trapne ze som pribrala a vobec s tym nie som spokojna nerada o takych veciach hovorim snazim sa to skyvat, no on naopak
len tak som to skusila napisat ci s tym nemate nejaku skusenost
preco myslis ze je to uplne prirozene?

Slobodna

táto "mäkkosť" v mužoch vzbudzuje materinskosť, preto sa mužom nepáčia ženy kosť a koža, preto sa mužom páčia plné prsia atď.