Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zeby porazka?

Príspevok v téme: Zeby porazka?
casinka

Ahojte...viem ze som mala ist k lekarovi no neisla som...Dnes,teda vcera v noci o 4 som sa zobudila na brutalnu bolest(pichanie hlavy,este sa mi to v zivote nestalo) bolest bola sialena,mala som chut kricat.Mala som pocit ze mi trpne lava strana tvare,ked som polozila ruku na lavu cast tvare,citila som pocit ako ked vam nieco trpne.A nejak rozmazane som videla na lave oko.Tak za 20minut to nejak preslo.Dnes ma cely den pobolieva hlava...stretol sa niekto s niecim takym? dakujem za odpovede

muc

ako mozes napisat, ze pricina porazky nie je znama? ide bud o zakrvacanie, alebo naopak o nedokrvenie urcitej casti mozgu.

adka25

Symptomy porazky su bolest za uchom, ochabnutie svalov na jednej casti tvare a pocit znecitlivenia/otupenia. Je dosledkom poruchy tvaroveho nervu. Pricina porazky nie je znama, ale moze byt zapricinena infekciou.

Advisor

hlava zvykne boliet z roznych pricin, nie som expert na migrenu, vpodstate o nej neviem nic, no tiez sposobuje bolest
co sa tyka porazky, bolest nemusi byt hned priznakom porazky, ked sa zatoci hlava, ked clovek len tak zrazu spadne, to vacsinou byva porazka, no porazky su mensie a vacsie, takze neviem ci tam nemozu byt rozdiely ... no po porazke clovek zvykne mat nejake problemy v koordinacii ci rozpravani, proste v niecom co ovlada mozog, ak tie problemy nemas bud bola ta porazka taka mala ze ti prakticky nic nesposobila alebo ziadna porazka nebola ... no ak na svoje zdravie velmi nedbas tak myslim ze teraz mas motivaciu zacat

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zeby porazka? - Fórum - ZDRAVIE.sk