Život po protikvasinkovej diete

Príspevok v téme: Život po protikvasinkovej diete
andrea28

baby,ktore ste drzali tuto dietu(myslim poriadne,aj s oreganovym,kokosovym olejom a GSE a probiotikami,...),vratili ste sa po nej k povodnej strave?myslim bez cukrov,ale normalne zemiaky,pecivo(cierny chlieb,celozrnne rozky ale aj biele rozky),ryza,ovocie,...popripade aj vyprazane veci,alebo majonezove,mliecne,jogurtove,syrove,hribove,...alebo sem tam aj kolace,ci sladke?lebo najviac sa bojim toho,ze tuto dietu budem musiet drzat dozivotne(to by som asi neprezila) a aj toho,ze uz si viac nedam sladke :( ako casto teraz jete nieco sladke?nemyslim ovocie.a ani kavu ci caj nesladite?
ako ste sa s tym vsetkym zmierili a ako fungujete v rodine-varite,peciete pre ostatnych clenov normalne.

vevericka

andrea ak mas problemy s kvasinkovou infeciou, hlavne ohladom zenskych veci..tak si odsleduj hlavne preco sa ti vracia(ak sa vracia) a vyvaruj sa danym veciam

andrea28

macka26 nemam ju.este som ju nedrzala,ale ak to hodis do google tak ti najde kopec stranok.

5qo,no neviem,ci by som bola az taka optimisticka,ale bodaj by si mal/a pravdu.urcite budem brat probiotika aspon raz tyzdenne aj po diete,asi aj ten oreganovy a kokosovy olej a chystam sa na viac cesnaku,vraj aj ten dost pomaha.ale s tym sladkym neviem...a mlieko ja nepijem vobec,skor acidko/zakysanku a to sa tusim moze,alebo jogurty s kulturou.

vevericka

5qo..probioika nepozieraju plesne..co robia je : pomahaju travit, udrziavaju prostredie (ktore je neprijemne pre kvasinky), vytvaraju biofilm v creve a napomahaju chranit pred urcitymi patogenmi(resp. zabranuju niektorym intracelularnym parazitom vazbu na bunky creva)

5qo

no ak si si vycistila gse a oreganovym olejom crevo a mas tam vela probiotik v creve tak neni dovod aby si nemohla jest cukry pokial to nebudes prehanat,probiotika v crevach ked su dobre namnozene su schopne pozrat plesne,ked si budes doplnat obcas probiotika ,a nebudes zapijat jedlo a budes sa vyhybat mlieku tak normalne mnozstvo sladkeho si mozes kludne dopriat